You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

[Ake] KLAN BAŞVURUSU

[Ake] KLAN BAŞVURUSU

Yeni Üye
[Ake] KLAN BAŞVURUSU
Klan ne zaman kuruldu: 17.02.2013
Klan Lideri: FetEdici.06
[b]Klan Lideri: Alpha_Angel[/b]
Klan Yardımcıları : [b]Syraxouzzhan[/b]
Klan Adı: Ake . ake-47 den alındı
Klan Tagı: Ake o [İSİM]
Klanın Uzmanlık Alanı: Cruise
Klanda kaç üye var:  7
Klan Açıklaması: Öncelikle Takımımıza hoşgeldiniz,
Klan Videosu : Yok
Klan Logosu: https://i.hizliresim.com/od7rWq.png
Klan Üyeleri(Forum ve Oyun içi isim ve  kullanıcı adı):      legend159=Ake o [HUNTER]       Alpha_Angel= Ake o [Nerony]   FetEdici.06= Ake o [Ghost]  
Son Düzenleme: 15-07-2019, Saat: 23:47, Düzenleyen: Alpha_Angel.
Özel Üye
RE: [Ake] KLAN BAŞVURUSU
Sunucuda yeni faaliyet gösterecek olan bir takım 3 oyuncudan fazla oyuncu bildiremez. Takım başvuruları kısmında belirtilen kurallara göre başvuru konusunun açılma tarihinden itibaren her 15 günde 1 oyuncu takıma dahil edebilir. Klan üyelerini 3 kişi olacak şekilde güncelleyin lütfen.
[Resim: P1BYE5.png]

  
Yeni Üye
Cvp: RE: [Ake] KLAN BAŞVURUSU
(15-07-2019, Saat: 22:44)AykutK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sunucuda yeni faaliyet gösterecek olan bir takım 3 oyuncudan fazla oyuncu bildiremez. Takım başvuruları kısmında belirtilen kurallara göre başvuru konusunun açılma tarihinden itibaren her 15 günde 1 oyuncu takıma dahil edebilir. Klan üyelerini 3 kişi olacak şekilde güncelleyin lütfen.
GÜncellendi.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.