Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: alsallem
Nick: Judge Selim
Mpr(%100 Olması gerekli): https://www.dosya.tc/server24/5fwcbx/alsallem.mpr.html
Resim: 
Açıklama(Detaylı): (25:15'te başlıyor olay) Ben 200km/h civarında ovalde gezerken Selim adlı arkadaş yanlıyor(1. hata) ben de haliyle sollamaya çıkıyorum görüp sonra arkadaş önüme atlıyor(2. hata) çarpıyorum ardından defalarca kez selektör yapıyorum korna çalıyorum ve diğer taraftan geçmeye çalışıyorum bir daha önüme kırıyor yanlayarak bu sefer çarpmıyorum ve yeniden sol şerite atlıyorum yanlamaya devam ederek çarpıyor (3.hata) aynı şeyler bir daha bir daha gerçekleşiyor.(selim arkadaşın özel isteği için attım mpr sonundaki mesajında yazdığı gibi.)

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: kAANEFE
Nick: Docka x Efe
[Resim: giphy.gif]
Son Düzenleme: 17-12-2019, Saat: 18:44, Düzenleyen: EfeSimsek.
#2
Gerekli işlem yapılmıştır.
[Resim: 9c2d6111ebc.jpeg]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task