Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Anadol bir kez daha tarih yazdı Paris-Pekin Rallisi

Konu

#1
[Resim: hpim1178.th.jpg]

Ford Otosan'ın da sponsorluğuyla Türkiye'yi temsil eden 1967 model Anadol A1 ile yarışan Ahmet Öngün-Erdal Tokcan ikilisi, 37 günün ardından Paris'e ulaşmayı başardı. 14 bin 360 km'nin geride bırakıldığı Pekin-Paris Klasik Otomobil Rallisi'ni 239 saat 13 dakika 59 saniyelik dereceyle 103 yıllık geçmişe sahip rallide kürsünün ikinci basamağına çıkmanın mutluluğunu ve hakı gururunu yaşadı.
Cevapla
#2
Ülkemizde böle yarışcıların çıkması gurur verici gerçekten , umarım bu başarının devamı da gelir


Teşekkürler Ahmet Öngün-Erdal Tokcan
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

www.lfsturkey.net


TRacing Team
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task