You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

angaratofasi Ban itiraz

angaratofasi Ban itiraz

LT Üye
angaratofasi Ban itiraz
[Resim: 5x8o]Server'da başka bir sitenin, server in adını yazdım sistem reklam olarak 7 gün ban attı. Böyle saçma iş olmaz belki ben ........ yazmak ban sebebi diyecem Palaya wp den yazdım arkadaş görüldü atıyor cevap bile yazmıyor bunu cool olmak sanıyosan doktora görün kardeş işim var demek çok zor değil 3 gündür cevap bekliyorum. Bu olay olduğunda ' Anneni bu ağızlamı öpüyorsun at ağızlı' yazıyor birde.. Bu komik bişey değil bunu yapan annesini yolda bulmuş galiba. Gereği yapılsın ban gereksiz yere atıldı.
Son Düzenleme: 22-06-2018, Saat: 21:43, Düzenleyen: EmirhanPALA.
Peace Of Mind
Cvp: angaratofasi Ban itiraz
(22-06-2018, Saat: 21:38)angaratofasi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [Resim: 5x8o]Server'da başka bir sitenin, server in adını yazdım sistem reklam olarak 7 gün ban attı. Böyle saçma iş olmaz belki ben ........ yazmak ban sebebi diyecem Palaya wp den yazdım arkadaş görüldü atıyor cevap bile yazmıyor bunu cool olmak sanıyosan doktora görün kardeş işim var demek çok zor değil 3 gündür cevap bekliyorum. Bu olay olduğunda ' Anneni bu ağızlamı öpüyorsun at ağızlı' yazıyor birde.. Bu komik bişey değil bunu yapan annesini yolda bulmuş galiba. Gereği yapılsın ban gereksiz yere atıldı.

  1. Banın zaten bugün sabah saatlerinde açılmıştı.
  2. Telefonumu oyun için kullanmıyorum beni telefonda oyunda ben yedim şöyle oldu böyle oldu için rahatsız edici davranış yapanlara cevap vermiyorum. Yazan kişilerede tek seferlik sadece onay için kullandığımı ve oyun içi problemlerinizi whatsapp üzerinden değilde forumda şikayet veya uygun kategorisi neyse orada açında yapın diyorum.
  3. Forum sitesindede o ismi yazmak yasaktır!
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.