Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

angaratofasi - Jaws : Crash - Fly Hack

Konu

#1
Örnek Şikayet;

Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: angaratofasi - Jaws
Nick: UÇAN ADAM SABRİ - S-Works'Tolga 
Mpr(%100 Olması gerekli): http://dosya.co/o4o444yzpl6f/Ban_(2).rar.html
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Serverde crash açıp vurdular hileyle döndüler 1saat 52. dakkada başlıyor ANGARALI™Slx  UÇAN ADAM SABRİ yapıp 1 saat 55inci dakkada açıyor.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: beratbugrakaragoz
Nick: #TGTBuğra™ 

Buda 2. kanıt ben girdigimde hayla devam ediyolardu bu mpr kısa : http://dosya.co/3zjtquol4myo/Ban_(2).rar.html

Şikayet ettim dedikten sonra angaratofasi'nin küfürleri nicki slx : http://i.hizliresim.com/b6yOPd.png
Son Düzenleme: 11-07-2018, Saat: 03:31, Düzenleyen: berat bugra karagoz.
#3
Onu zamanında admin farketmişti ve uyardı 60binde paramı aldı haberin olsun Smile

Eski bir mpr bu zaten arabam bile degişti o zamandan o zaman vs70 vardı şimdi ford mondeo var girin bakın öyle karar verin...
Son Düzenleme: 11-07-2018, Saat: 03:39, Düzenleyen: berat bugra karagoz.
#4
2. MPR'leri Dakika 13;45 den izlemeye başlayabilirsiniz. 13;45 de olan olaylar otobanda durma, otobanda tehlikeli haraketler, otobanda yavaş gitme, 32;10 otobanda bilerek kendilerine çarpıyorlar,

Bu mpr #TGTTeasyCat™ - #TGTBuğra™ -  ikilisinin tüm yaptığı yanlışlar içeriyor ben en yakın olanları gösterdim. Kendiniz inceleyip bakabilirsiniz. İyi forumlar.

http://dosya.co/b896qp9c00tp/^0^hTGT^7Te...™.mpr.html

(11-07-2018, Saat: 03:36)berat bugra karagoz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onu zamanında admin farketmişti ve uyardı 60binde paramı aldı haberin olsun Smile

Eski bir mpr bu zaten arabam bile degişti o zamandan o zaman vs70 vardı şimdi ford mondeo var girin bakın öyle karar verin...

2. mpr ne bak o zaman. Smile
[Resim: 2O40R2.png]
Son Düzenleme: 11-07-2018, Saat: 03:45, Düzenleyen: Jaws2.
#5
Angaratofasi benim (Uçan adam sabri) Biz burda gece gece kimse yokken tweak falan açtık. Ama kimseye bi zararımız vs olmadı. Kendi çapımzda eğlenıyoduk ama kimse rahatsız olmuyordu yapmayın vs demıyodu. Böyle birşey ilk defa oldu ve dediğim gibi kimseye zarar vermeden yaptık. Biz bu serverda gece gündüz oynayan insanlarız birsürü emeğimiz, dostluklarımız var.. Bu arkadaşın kuyruk acısını anlayamadık. Bize yapmayın dese biz zaten yapmazdık. Ama durduğu yerden mpr almış bizi banlatacağını söylüyor.1 Hafta sonra da oyunu bırakacam banlansam neolur diyor ve insanları rahatsız ediyor.. Polis eğitimini geçemedi ve polis eğitimini geçemeyenler eğitimi geçene kadar polis olamaz. Bu arkadaş eğitimi geçemediği gün polis olup insanlara ceza yazdı.Ayrıyetten bug kullandığı oldu, küfür ettiği oldu,crash açtığı oldu,millete gereksiz ve gereğinden fazla ceza yazdığı oldu vs vs.. Ama biz o kadar gerizekalıyız ki insanlık yapıp mpr almadık sövmedik.. Biz bu arkadaşa hiç küfür etmedik hakaret etmedik kendimizi tuttuk. Ama son dakikalarda gerçekte çok hadsiz ve gıcık olmaya başlayınca küfür etmee başladık. Şimdi eğer bu kadar adam ban yersek ben severin günde max 10 kişiyi geçeciğini sanmıyorum.Ve şurda ne arkadaşlık kalır ne de serverin tadı tuzu.. Binlerce kilometre yolumuz. Sabahlara kadar kastığımız paralar var. Şurda 1gün ban yersem Lfs yi silerim.Sanal arkadaşlıklar kadar iyisine denk gelmedim ama bu arkadaşlığı bu server'da aramamak lazımmış demekki. Serveri kötülemek gibi olmasın ben sadece yaşı küçük olanları böyle karektersizleri almalarına kızıyorum.
#6
Gereken işlem yapılmıştır iyi forumlar.
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye
#7
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task