You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

angaratofasi - Jaws : Crash - Fly Hack

RE: angaratofasi - Jaws : Crash - Fly Hack
Onu zamanında admin farketmişti ve uyardı 60binde paramı aldı haberin olsun Smile

Eski bir mpr bu zaten arabam bile degişti o zamandan o zaman vs70 vardı şimdi ford mondeo var girin bakın öyle karar verin...
Son Düzenleme: 11-07-2018, Saat: 03:39, Düzenleyen: berat bugra karagoz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
2. MPR'leri Dakika 13;45 den izlemeye başlayabilirsiniz. 13;45 de olan olaylar otobanda durma, otobanda tehlikeli haraketler, otobanda yavaş gitme, 32;10 otobanda bilerek kendilerine çarpıyorlar,

Bu mpr #TGTTeasyCat™ - #TGTBuğra™ -  ikilisinin tüm yaptığı yanlışlar içeriyor ben en yakın olanları gösterdim. Kendiniz inceleyip bakabilirsiniz. İyi forumlar.

http://dosya.co/b896qp9c00tp/^0^hTGT^7Te...™.mpr.html

(11-07-2018, Saat: 03:36)berat bugra karagoz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onu zamanında admin farketmişti ve uyardı 60binde paramı aldı haberin olsun Smile

Eski bir mpr bu zaten arabam bile degişti o zamandan o zaman vs70 vardı şimdi ford mondeo var girin bakın öyle karar verin...

2. mpr ne bak o zaman. Smile
[Resim: 2O40R2.png]
Son Düzenleme: 11-07-2018, Saat: 03:45, Düzenleyen: Jaws2.
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Angaratofasi benim (Uçan adam sabri) Biz burda gece gece kimse yokken tweak falan açtık. Ama kimseye bi zararımız vs olmadı. Kendi çapımzda eğlenıyoduk ama kimse rahatsız olmuyordu yapmayın vs demıyodu. Böyle birşey ilk defa oldu ve dediğim gibi kimseye zarar vermeden yaptık. Biz bu serverda gece gündüz oynayan insanlarız birsürü emeğimiz, dostluklarımız var.. Bu arkadaşın kuyruk acısını anlayamadık. Bize yapmayın dese biz zaten yapmazdık. Ama durduğu yerden mpr almış bizi banlatacağını söylüyor.1 Hafta sonra da oyunu bırakacam banlansam neolur diyor ve insanları rahatsız ediyor.. Polis eğitimini geçemedi ve polis eğitimini geçemeyenler eğitimi geçene kadar polis olamaz. Bu arkadaş eğitimi geçemediği gün polis olup insanlara ceza yazdı.Ayrıyetten bug kullandığı oldu, küfür ettiği oldu,crash açtığı oldu,millete gereksiz ve gereğinden fazla ceza yazdığı oldu vs vs.. Ama biz o kadar gerizekalıyız ki insanlık yapıp mpr almadık sövmedik.. Biz bu arkadaşa hiç küfür etmedik hakaret etmedik kendimizi tuttuk. Ama son dakikalarda gerçekte çok hadsiz ve gıcık olmaya başlayınca küfür etmee başladık. Şimdi eğer bu kadar adam ban yersek ben severin günde max 10 kişiyi geçeciğini sanmıyorum.Ve şurda ne arkadaşlık kalır ne de serverin tadı tuzu.. Binlerce kilometre yolumuz. Sabahlara kadar kastığımız paralar var. Şurda 1gün ban yersem Lfs yi silerim.Sanal arkadaşlıklar kadar iyisine denk gelmedim ama bu arkadaşlığı bu server'da aramamak lazımmış demekki. Serveri kötülemek gibi olmasın ben sadece yaşı küçük olanları böyle karektersizleri almalarına kızıyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Gereken işlem yapılmıştır iyi forumlar.
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.