You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Anneye Aileye Küfür

Anneye Aileye Küfür

Yeni Üye
Anneye Aileye Küfür
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: ceyhan ve amyalarım 
Nick: BTC¦ËÊıúT -ve  ABİLERE SELAM ÇATIŞMAYA DEVAM
Mpr(%100 Olması gerekli):YOK O SİNİRLE ALAMAMIŞIM 
Resim: https://hizliresim.com/7Q4Aju        https://hizliresim.com/HP4B26       https://hizliresim.com/nkSirJ    https://hizliresim.com/5pJyAA 
Açıklama(Detaylı): Selamun Aleyküm ilk öncelikle 'ceyhan' kullanıcı adı olan kişi bana çarpmaya başladı bende sıkınıtlımısın kardeşim dedim bana küfürler etmeye başladı onun sslerini alamadım sadece birtane alabildim bana lolipopu filan eline veririm dedi sonra 'amyalarım' kullanıcı adlı kişi geldi o anda servere bana çarpmaya başladı sonra ana bacı küfür etti bende küfür ettim fotolarda vardır ama ben sahsına ettim aile karıştırmadım bana küfür ede ede sonra pala gelince sw den çıktı kaçtı gereginin yapılmasını istiyorum iyi günler . arkadaşa diyoruzki (amyalarım k.a kişi ) ip ban yiceksin pala kim oluyor diyor ben modeme reset atıp gelirim diyor.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: SametBqbq28
Nick: S A M E T A Q A 
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Anneye Aileye Küfür
(22-04-2020, Saat: 16:14)WRC\Mert.rs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GEREKLİ İŞLEM YAPILACAKTIR ...
Teşekkürler iyi günler.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.