Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: denizcan67
Nick:JudgeDENİZ

Mpr: https://dosya.co/sl8y2xfmpy0o/kim_vurduy...k.mpr.html
Yada - kim vurduya gittik.mpr -  26.0 MB
2.18.43 İzlemeye beni başlarsanız Zaten fazla uzun sürmiyicektir mpr 2 saat olduğu için biraz uzun 

Açıklama(Detaylı): Çay almaya gittim yol kenarında duruyodu (yolda değil çimlerde sağda) geldim oyunda araç yolun ortasındaydı sordum kim çarptı diye sesini çıkarmadı mpr aldım baktım denizcan67 k.adı na sahip kişi vurup kaçmak hasarı atmamak sorumsuzluk gibi şeyler yaptığı için cezayı almasını arz ederim. İyi forumlar Smile .

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Yokko123
Nick: Tayyar
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye
#2
Merhaba mpr yi izledim çimlerde durmak normalde yasak yol kenarında park halindeki araca vurulduğunda bir işlem yapmıyoruz ama şikayet edilen kişi uyarılacaktır

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task