You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Araç Bugu
OYUNDA Kraliyet20(Keros) ille araç satımı yapdık ben aracı gönderdim aracımız gitti ama benim k.adım ile hurdaya düşmüş arac gitti vergileri noter ücreti kesildi ama arac şuan benim ismimle hurdada  Bu 2. böye oluşu
[Resim: odoBNm.gif]HERKES ÖLDÜRÜR SEVDİĞİNİ...
Son Düzenleme: 01-01-2020, Saat: 20:10, Düzenleyen: enes1532.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
ARAÇ KAYBOLDU
01.01.2020 tarihi 18.30 civarında ENES(enes1532) adlı kullanıcı FZ5(AAIAR)'ini satacaktı ben de aracı aldım aracı kullandıktan sonra sıkıldım ve hurdaya satmaya karar verdim !GOSTER yaptığımda araç görünüyor ve araca binebiliyordum ama ayarlar-garajım bölümünde arac görünmüyordu gir-çık yaptım artık aracın !goster yaptığımda da görünmediğini farkettim enes bu durumu 2. kere yaşamış ve araç onun üzerinden hurdaya gitmişti parası bana gelmedi lütfen gereği yapılsın 

MAĞDUR:RedDawnXKEROS (kraliyet20)

ARACI SATAN:ENES(enes1532)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
RE: Araç Bugu
Konularınız birleştirildi.
İnceleme yapılıyor.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
RE: Araç Bugu
İnceleme sonucu;
01 18:01:27 AAIAR FZ5 Gönderilmiş - Alıcı RedDawn Keros - Noter ücreti 1.488 kesilmiş.
(İnsim error kayıtlarına baktığımda bir problem görünmüyor. Çünki logu ekliyecek kodu eklememişim Smile )
01 18:21:23 enes adlı arkadaş aracı satıyor. (Şasi AAIAR)
01 18:29:31 Keros adlı arkadaş ise hiç bir şeyin farkında değil şasi satıldığında oyunda olmasına rağmen bunu görmüyor. Çıkıp girdiğinde her şeyin düzeliceğini sanan arkadaşın aracı gidiyor ve göster yaptığında aracı görünmüyor burada bir bug değil hatanın olduğunu görüyoruz.

Yapılması gerekenler;
Eğer keros bu araç için enese para yatırdıysa-
Enes adlı arkadaş hurdadan aracı alacak(Hurdalığa sattığı için parasını alıyor aracın)
Keros adlı oyuncuya gönderecek
Fix + Kilit
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.