You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Araç Satma
Şikayet Edilen Kişi Bilgisi 

Kullanıcı adı = yazganmertcan

Nick = GM Typermert 

MPR = https://s6.dosya.tc/server/gm0nkc/arac_a...m.mpr.html

Açıklama = Sohbetimiz arkadaşın araç almak istemesiyle başlıyor. Oyuncuları rahatsız etmemek için dc den ekleyip seslide anlaşmamızı yapıyoruz. Arkadaşın teklifi paranın bir kısmını verip diğer kısmını sonra vermekti. Araca anlaştığımız fiyat ise 155k. 76k yı bana atıyor arkadaş aracı gönderiyorum. Anlaşmamız 19.02 de başlıyor . 20.33 de parayı atmazsa ban yiyeceğini kendi söylüyor. 20.50 Üste kalan parayı tekrardan hatırlatıyorum ve kendisi tamam diyor. 22.03 Tekrardan 78 k kaldığını belirtiyorum ve 22.20 de arkadaşın bana kurduğu cümle (SÖZÜMÜZDE DURURUZ BABA). Arkadaşla alış verişimiz gerçekleştikten sonra oyunculara kaç k eder diye sormaya başlıyor fiyatta indirim yapmamı istiyor. Bugün 6.05.2021 tarihinde 78k borcunu ödememişken parasını geri atmamı ve aracı yolluyacağını söylüyor kabul etmiyorum bende. Çünkü arkadaş bu bir iki gün içinde aracı kullanıyor. Arkadaştan şikayetçiyim Adminlerin gereğini yapacağından şüpem yoktur şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

Şikayet Eden Kişi Bilgileri 

Kullanıcı Adı = taksimlee

NicK = KÖH TaksimS
Son Düzenleme: 07-05-2021, Saat: 17:57, Düzenleyen: EmirhanPALA.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Araç Satma
(07-05-2021, Saat: 00:54)Emre Sarıkaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu devir alıyorum. ilgileneceğim.

Nezaman Belli olur ne yapılacağı ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: Araç Satma
yazganmertcan k.adlı arkadaş ile konuşulup olay halledilmiştir. 78.000 Tl niz hesabınıza yazganmertcan tarafından gönderilmiştir. iyi oyunlar iyi forumlar
[Resim: XIdc2W.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.