You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Arkadaşın Önüme kırıp vurması Üstüne pişkin pişkin suçu bana atması.

Özel Üye
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: yasin60
Nick: `¬Akina™XENOƒc -
Mpr(%100 Olması gerekli): https://dosya.co/6bbx4fv7ir5c/xeno.mpr.html
Resim:
Açıklama(Detaylı): Salı günü Saat 9 da West mapi açıldı herkes 50 lik yola gitmeye çalışırken Bu xeno adlı arkadaş Ben düz giderken üzrime gelip 3 kere vurup 0 aracımı maf etti diyebiliriz sonrasında pişkin pişkin suç sende ben yolumda gidiyorum demesi benim için son nokta oldu sağdan ben giderken soldan üstüme gelen o suçlanan benim.Biz bu oyunu düzgün şekilde oynayamıcakmıyız event saati gelip vuruyor üstüne eventimi hiç ediyor ben böyle ,nsanları oyuncuları alttan almaktan sıkıldım artık bazı eşylerin ağır yaptırımlarının gelmesini de talep ediyorum.

arkadaş hakkında
Sunucu düzenini bozmak + Kastılı Çarpmak suçlarından ceza almasını arz ediyorum YETKİLİ kişilere ulaşması dileğiyle iyi forumlar.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: yokko123
Nick: WRC Atakan
Bülbüller Güllere Gündüzler Geceye
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.