Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#2
BEN MFDSL|Cyper EMEğı GEÇEN HERKEZE COK TEşEKKÜRLER AMA Bı SORU SORACAğIM
BEN FZ5 ıLE YAPTIğIMDA NASIL ONA VERıLıYOR ANLAYAMADIM XRTNıN FZ5 E YAKLAşMAMASI NORMAL DEğıLMı? ARKADA APEXLERE UYGUN ATTIM ÖNÜMDEKı APEXELE UYGUN ATMADI LÜTFEN BU KONU HAKKINDA BıR YANIT VEREBıLıRMıSıNıZ?
Cevapla
#3
MFDSL|Cyper  Teşekkür ederiz.

Araba seçimini biz yapmadık siz kendiniz karar verdiniz ve  puanlarınıza  göre eşleştirildiniz puanlamada davranışlarınız da dahil edildi yaptığınız  hatalar çarpmalar takip edememe  ve  geride kalmalar sonucu puan verildi yani bir yanlışlık söz konusu değildir.
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

www.lfsturkey.net


TRacing Team
Cevapla
#5
Ben Fatality'Kadir Güzel Gündü Teşekkür ederiz de bi sorum olucaktı ben sıralamada 225 puan aldm ve 2. turda elendm benden düşük puan alan kişi 2. oldu bunu anlayamıyorum ilk yarışta yüksek puanlar eşleşti ve iyi olan belki 2. 3. adam elendi 2. turda bunun sebebini anlayabilirmiyim ?
Cevapla
#6
Fatality'Kadir öncelikle teşekkür ederiz lütfen sorunu daha açık bir dile  yazabilir misin ? birazcık karışık olmuş hiç birşey anlayamadık Anlaşılabilir bir soru yazarsan daha net cevap alırsın Smile
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

www.lfsturkey.net


TRacing Team
Cevapla
#7
yani demek istedigim ben yüksek puanlarla iyi bir arkadaşla ws atıyorm ve yeniliyorum ama düşük puanlılar ise biraz fazla iyi olmayan arkadaşlarla ws atarak 2. oluyor mesela turnuvada 2 adamı yenemiceksem 3. olmalıyım ama bir arkadaş yenilebilecegi adam varken 2. oldu
Cevapla
#8
Her zaman iyi yarışacaksın diye bir kaide yok en ufak hatalarda elenebiliyorsunuz bunları hiç göz önünde bulundurmuyorsunuz hep ben iyiyim ben geçerim gibi düşünüyorsun Drift en zor motor sporlarından bir tanesi çünkü bir çok hareket birden ve  hızlı bir  şekilde yapman gerekiyor umarım anlamışsındır  demek istediğimi

Bu arada puanlarınız sıralamadaki puanlara göre eşleştirildi bunuda söyleyeyim.
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

www.lfsturkey.net


TRacing Team
Cevapla
#9
Ama Sizde Biliyorsunuz Ki Yarış 2 Tur Bu Devam Ederse 4 Tur oluyor bunu siz belirlediniz
Cevapla
#10
2 Kişiden az fz5 alınıyorsa bence fz alınmaması gerekir.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task