You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Art of Motion - ılk Ayak

Art of Motion - ılk Ayak

Yeni Üye
Ynt: Art of Motion - ılk Ayak
BEN MFDSL|Cyper EMEğı GEÇEN HERKEZE COK TEşEKKÜRLER AMA Bı SORU SORACAğIM
BEN FZ5 ıLE YAPTIğIMDA NASIL ONA VERıLıYOR ANLAYAMADIM XRTNıN FZ5 E YAKLAşMAMASI NORMAL DEğıLMı? ARKADA APEXLERE UYGUN ATTIM ÖNÜMDEKı APEXELE UYGUN ATMADI LÜTFEN BU KONU HAKKINDA BıR YANIT VEREBıLıRMıSıNıZ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
MFDSL|Cyper  Teşekkür ederiz.

Araba seçimini biz yapmadık siz kendiniz karar verdiniz ve  puanlarınıza  göre eşleştirildiniz puanlamada davranışlarınız da dahil edildi yaptığınız  hatalar çarpmalar takip edememe  ve  geride kalmalar sonucu puan verildi yani bir yanlışlık söz konusu değildir.
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

www.lfsturkey.net

TRacing Team
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Ben Fatality'Kadir Güzel Gündü Teşekkür ederiz de bi sorum olucaktı ben sıralamada 225 puan aldm ve 2. turda elendm benden düşük puan alan kişi 2. oldu bunu anlayamıyorum ilk yarışta yüksek puanlar eşleşti ve iyi olan belki 2. 3. adam elendi 2. turda bunun sebebini anlayabilirmiyim ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Fatality'Kadir öncelikle teşekkür ederiz lütfen sorunu daha açık bir dile  yazabilir misin ? birazcık karışık olmuş hiç birşey anlayamadık Anlaşılabilir bir soru yazarsan daha net cevap alırsın Smile

www.lfsturkey.net

TRacing Team
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
yani demek istedigim ben yüksek puanlarla iyi bir arkadaşla ws atıyorm ve yeniliyorum ama düşük puanlılar ise biraz fazla iyi olmayan arkadaşlarla ws atarak 2. oluyor mesela turnuvada 2 adamı yenemiceksem 3. olmalıyım ama bir arkadaş yenilebilecegi adam varken 2. oldu
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Her zaman iyi yarışacaksın diye bir kaide yok en ufak hatalarda elenebiliyorsunuz bunları hiç göz önünde bulundurmuyorsunuz hep ben iyiyim ben geçerim gibi düşünüyorsun Drift en zor motor sporlarından bir tanesi çünkü bir çok hareket birden ve  hızlı bir  şekilde yapman gerekiyor umarım anlamışsındır  demek istediğimi

Bu arada puanlarınız sıralamadaki puanlara göre eşleştirildi bunuda söyleyeyim.

www.lfsturkey.net

TRacing Team
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Ama Sizde Biliyorsunuz Ki Yarış 2 Tur Bu Devam Ederse 4 Tur oluyor bunu siz belirlediniz
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.