You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Asker yolcusu Ömer Elitaş

LT Üye
Selam arkadaşlar, 18.12.2013 13:30 da uçak ile Isparta ya oradan da burdur a  gidiyorum  ben gidince de Emre Arslan,Ahmet ve  ***** etkinliklere hız kesmeden devam edecektir.TMS nin düzenlediği her etkinlik JDM Istanbul, DDTC mag dergisi ve Avrasya Otomobil Sporları Kulübü destekleyecektir.

Eğer Etkinlik düzenlemek isteyen arkadaşlarımız varsa Emre Arslan veya Ahmet'e ulaşmaları yeterlidir.Onlar gereken ne ise  onu yaparlar.

1 ay sonra dağıtım iznim olacak o izinde bende  bir etkinlik  sığdırmayı düşünüyorum.Askerliğim bitince de çok büyük etkinliklerle gelmiş olacağız Büyük ödüller sizi bekliyor  olacak

Hakkınızı helal edin.  Smile

Ömer Elitaş
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

www.lfsturkey.net

TRacing Team
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Ynt: Asker yolcusu Ömer Elitaş
Hayırlı teskereler abicim Allah'a emanet. Hayırlı teskereler Smile
Toshiba satellite C660D
Windows 8 Pro
ışlemci: AMD E-450 Apu with radeon HD graphics 1.65 GHZ
Ekran : AMD radeon HD 6320 graphics 1962 MB (2 GB)
Ram : 4.00 GB (kullanılabilir: 3.90 GB )
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.