Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: aykut1221
Nick: Docka×AykutK
Mpr(%100 Olması gerekli): https://yadi.sk/d/cQYjzqcJ3gGkKw (18:00 de başlıyor lakin sslerin kanıtı olması için koyuyorum)
Resim: 1-https://i.hizliresim.com/DYEdpl.jpg
           2-https://i.hizliresim.com/nQkWZR.jpg
           3-https://i.hizliresim.com/r5j2nz.jpg
           4-https://i.hizliresim.com/ADEkaQ.jpg
           5-https://i.hizliresim.com/pbjW1z.jpg
           6-https://i.hizliresim.com/jgLWZg.jpg
Açıklama(Detaylı): SS'lerde göründüğü üzere Aykutk nickli admin kendisi ile saygı çerçevesinde iletişim kurmaya çalışan userlara laubali , sivri , kaba bir üslup ile cevap vermektedir (SS-1).  2. ekran görüntüsünde ise sorduğu sorunun yanıtını alınca sanırım gururuna yediremediğinden (belki de ego) dolayı bu cevabı ban sebebi olarak kullanıyor  . 4 .ekran görüntüsünde ise kendi yaptığı saygısız konuşmaları yutup bu sefer de karşı tarafı saygısızlıkla itham ediyor ve gururunu okşuyor .  5.ekran görüntüsünde anlayamadığımız şekilde adminimiz tarafından aileler işe dahil ediliyor . 6.ekran görüntüsüde sorduğu sorunun doğru cevabını aldığı için sinirlenen bir yöneticinin eylemidir. Userları düşük gören bir admindir kendileri.
DİPNOT:BU KONUNUN AYKUT.K TARAFINDAN İNCELENMESİNİ İSTEMİYORUM
Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Eren Uysal
Nick: Shadown-Erenu
Son Düzenleme: 03-12-2018, Saat: 20:49, Düzenleyen: Eren Uysal.
#3
Bu konuda işlem yapmam için bir sebep söyle diyor.Adam sana işini ben mi öğretmeliyim diyor.Sonra bu sebepten banlıyor gerçekten muhteşemsiniz
Son Düzenleme: 03-12-2018, Saat: 20:38, Düzenleyen: KC 446.
#4
Olay da gördüğünüz gibi kendi tarafımca saygıda bir kusur ettiğimi düşünmüyorum detaylı incelerseniz sevinirim
#6
Keyfi adminlik yapacaksa neden alındı yetkililer arasına ? Bunun gibiler yüzünden ne oyunun keyfi çıkar ne de serverdeki arkadaşlar huzura erer. Çoluk çocuk dicek bişey yok x)
#7
Yetki almak herkesin hakkını almak değildir hakkı olanı savunabilmektir.
Son Düzenleme: 03-12-2018, Saat: 21:55, Düzenleyen: crazydogukan.
#8
(03-12-2018, Saat: 20:29)KC 446 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuda işlem yapmam için bir sebep söyle diyor.Adam sana işini ben mi öğretmeliyim diyor.Sonra bu sebepten banlıyor gerçekten muhteşemsiniz
KAAN ABİDEN ALINTIDIR
#9
Mpr tarafımca eksiksiz izlenildi ve olayın doğuşunu ve sonrasını özetliyeyim.
1-) Aykut konuya cevap verdiğini söyliyor.
2-) Eren konuyu kontrol edip Aykut beyin kişiye vermiş olduğu cezayı beğenmeyip sunucuda aykuttan tekrar göz atmasını istiyor.
- Sunucudaki yetkililer açmış olduğunuz şikayet konularına bakıp cevap verdikten sonra bu konu üzerinde (Konuşulması veya Tekrar düzeltilmesi) yetkililer tarafından mümkün değildir. Kafanızdaki planlamalara göre adminin verdiği cezayı yetersiz bulup burada kimse kendi kendine boşa gaz pompalamasın. (Böyle bir işlemi sadece Kurucular düzenleyip yapabilir.)
3-) Sunucuda genel sohbette yetkiliyle polemiğe girip üstüne birde kullanıcıların içerisinde yapılan yetkili kişiye akıl verme(İşini öğretme(Uyara bilirsin veya başka şekilde ceza verebilirsin gibi ...)) sunucudaki yetkiliye yapılan bir saygısızlıktır. O kadar insanın içerisinde yetkiliye kimse işini öğretemez veya vermiş olduğu cezaları beğenmemişlik yapamaz. Sunucuda her oyuncumuzun ve yöneticilerimizin hakları var tabiki fakat yetkili işlemini yaptıktan sonra vermiş olduğu cezayı beğenmediyseniz sunucu içerisinde onca insanın içerisinde polemiğe girmek yerine forum sitesinde tekrar konu açılarak konunun üst yetkililere iletilmesini istiyebilirdiniz.
4-) Teşkilatlanıp buradaki forumda'da lütfen bu tür şekillerde provakatörlüğe benzer Hareketlerde bulunmayınız, sergilemeyiniz.
5-) Bir ton yazışmalar cevaplaşmalar laf anlatmalar falanlar filanlar ve admine saygısızlık adında yemiş olunan ban haklıdır. Sunucu içerisinde yukarıda anlattığım gibi Oyuncu ve Yetkili arasındaki farkları göz önünde bulundurarak sunucu içerisindeki yetkililerle muhattap olunuz. Anlayışınız için teşekkürler.
İyi oyunlar...

#Arşiv
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
Son Düzenleme: 03-12-2018, Saat: 22:34, Düzenleyen: EmirhanPALA.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task