You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

AykutK Ban İtirazı.

AykutK Ban İtirazı.

LT Üye
AykutK Ban İtirazı.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: aykut1221
Nick: Docka×AykutK
Mpr(%100 Olması gerekli): https://dosya.co/l7a1u2d35l6e/SLaYeR06.mpr.html

Açıklama(Detaylı MPR Zamanlamaları ile birlikte): Serverde Fatih Abi(SkorSky) ile konuşurken Birden bi ban yedim.

Olay şöyle gerçeklişiyor. Fatih abi beni insanca dinlerken dileklerimizi arzularımızı dile getirememiz ve ağzımızın hemen tıkılmasını fatih abiye anlatırken birden ban yedim ve çoğu userin -yaklaşık sayı 10-15 ki bunlarda serverde çokca km yapmış emek harcamış kişiler- dile getiremediklerini en hakaretsiz şekilde anlatmaya çalıştım fakat güzel konuşamama rağmen yine ban yedim yine. Fakat anlamış değilim hala forumdanda ban yiyeceğimi sanıyorum bu olay yüzünden. Fakat anlamış değilim düzgünce konuşmaya çalışmak konuşmak istemek bişeyleri dile getirmek suçmu yani. Ne yani beraber oynadığımız serverde bişilerin iyi gitmesini istiyosak ne ki bu bunda suç olan unsur ne. Bu direk aykut adminin kendi şahsi problemidir. 1 değil 2 değil 3 - 4 ... Anlamış değilim hala insanların şahsi problemleri olabilir ancak dalga geçer gibi yetki var len alırım aklını gibi tavırlarla bu banlar falan hiç hoş değil. Bu durumdan müzdarip olan bir sürü kişi var fakat bu kişiler olarak dile getiremiyoruz ki . Toplantı yapılıyor sonuç yine aynı. Lütfen biraz bizi dikkate alın lütfen ,serverin geleceği içinde olumlu şeyler olmasını istiyoruz ve bu suç olarak algılanıyor... 

Şimdiden Teşekkürler...


Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: SLaYeR06
Nick: [Hei]TheShopare.
Son Düzenleme: 02-07-2019, Saat: 23:41, Düzenleyen: SLaYeR06.
Özel Üye
RE: AykutK Ban İtirazı.
Cevabı kısa tutacağım. Serverin geleceği için yönetim kadrosunda olumsuz düşünen insanlar yok zaten. Direk senin şahsın adına konuşuyorum bize yapılan eleştiriler dünde görüldüğü gibi iyi niyetli eleştiriler değil ki zaten sen yönetime karşı bir kaç ay önce ettiğin üstü kapalı hakaretten dolayı cezalandırılmıştın. Toplantıya katıldın sana iyi niyet gösterdik affedildin. Fakat görüyorum ki tam tahmin ettiğim gibi ve tam tahmin ettiğim isimler bazı olumsuz koşullardan faydalanarak (version değişimi, vtec inaktifliği sebebiyle oyuncu azalması) yeniden Provakasyon'a başlamış hatta bunu şahıslara yada direkt olarak bir şahısa bağlayarak bu gidişattan sorumlu göstermeye çalışmıştır. Dün 21:30'dan 22:30'a kadar yaptığın saçma hareketlerle yaşını ve karakterini ortaya koydun ve ban yemek için çabaladın. Dediğim gibi cevabı kısa tutacağım bunların hepsinin kayıtları logları mevcuttur. Hepsi incelenmiştir ve senin nasıl bir pravakatör olduğun yeniden üst yönetim olarak kanıtlanmıştır. Çok daha erken yapmamız gereken bir hareketi bu kadar geciktirdiğimiz için üzgünüm.

Diğer sunucularda yönetime, kurallara, şahıslara hatta oyunculara gerekli saygıyı gösterip kendine toplumdan bir yer edinebilirsin umarım. Bizim sunucumuzda kariyerini sonlandırıyoruz güle güle.
[Resim: P1BYE5.png]

  
Son Düzenleme: 03-07-2019, Saat: 08:23, Düzenleyen: AykutK.
Peace Of Mind
AykutK Ban İtirazı.
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.