You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ban Düşürme Talebi

Ban Düşürme Talebi

Yeni Üye
Ban Düşürme Talebi
İtiraz eden kisi bilgileri 

Kullanici adi : denizcan67
Nick : RedDawn#YILAN 

olayin zamanı ve tarihi
Tarih        27.12.2019
Zaman.    21:15:52

Mpr zamanları : Kaydedilemedi 

Banın haksız olduğunu düşündüğünuz sebepler: 

   Kısaca ban sebebim provakatörlük (sürekli olarak imalı konuşmak) diye bir sebepten emrecan banlandıktan sonra banlandım. Kmc Mert 30 gün ban attı. Provakatörlük yaptığımı düsünmüyorum. İmali konuşma diye sebep girilmıs. Provakatörlük yazılmıs. Provakatörlük demek serverdeki adamları gaza getirip kışkırtma çikarmak anlamina gelir. Bir küfür, ailevi küfür veya admine saygisizlik yaptigimi dusunmuyorum. Sürejli olarak imalı konuşma sebebinin kanıtlarıni görmek istiyorum. 
   Son olarak 30 gün uzaklaştırma cezamın düşürülmesini talep ediyorum.
   İyi günler
Baş Admin
RE: Ban Düşürme Talebi
Merhaba daha öncede provokatörlükten banlanmışsın  bu da ikincisi olmuş bunun cezası normal de sınırsız ban işlem yapan admin den kanıtları konuya yorum olarak eklemesini istiyorum son kararı o zaman vereceğim
@metcan
Son Düzenleme: 28-12-2019, Saat: 23:01, Düzenleyen: SkorSky.
Yeni Üye
Cvp: RE: Ban Düşürme Talebi
(28-12-2019, Saat: 23:00)SkorSky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba daha öncede provokatörlükten banlanmışsın  bu da ikincisi olmuş bunun cezası normal de sınırsız ban işlem yapan admin den kanıtları konuya yorum olarak eklemesini istiyorum son kararı o zaman vereceğim
@metcan
Uzaklaştırma cezasi 30 gündü. Ne zaman sınırs oldu he tamam normalde sinirsiz demissin anladim
Son Düzenleme: 28-12-2019, Saat: 23:06, Düzenleyen: denizcan67. (Sebep: .)
Cruise Yetkilisi
RE: Ban Düşürme Talebi
o anda server içerisinde oyuncular arasında tartışma yaşanır iken random attıkları için flood dan ceza yediler ve bu itirazı açan kişi sürekli olarak ''kastıgım para boşa gidiyor para kasanın a*k'' eds de duranın vs gibi cümleler kullanıp randomlarda 2.5k ceza diyip imalı konuşmuştur. En son olarak da oval ters ile city ters i aynı düşünüp bir önceki 5 günlük banını serveri gaza getirip city ters oldu neden işlem yapmıyorsun diyip diklendigi için yemişti.
https://www.resimag.com/p1/f6dccb4cdc9.jpeg
https://www.resimag.com/p1/4be17a1a8b0.jpeg
https://www.resimag.com/p1/15f61d74ece.jpeg
https://www.resimag.com/p1/62a354930ac.jpeg
https://www.resimag.com/p1/a1646d4423c.jpeg
[Resim: giphy.gif]
Yeni Üye
Cvp: RE: Ban Düşürme Talebi
(28-12-2019, Saat: 23:39)metcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o anda server içerisinde oyuncular arasında tartışma yaşanır iken random attıkları için flood dan ceza yediler ve bu itirazı açan kişi sürekli olarak ''kastıgım para boşa gidiyor para kasanın a*k'' eds de duranın vs gibi cümleler kullanıp randomlarda 2.5k ceza diyip imalı konuşmuştur. En son olarak da oval ters ile city ters i aynı düşünüp bir önceki 5 günlük banını serveri gaza getirip city ters oldu neden işlem yapmıyorsun diyip diklendigi için yemişti.
https://www.resimag.com/p1/f6dccb4cdc9.jpeg
https://www.resimag.com/p1/4be17a1a8b0.jpeg
https://www.resimag.com/p1/15f61d74ece.jpeg
https://www.resimag.com/p1/62a354930ac.jpeg
https://www.resimag.com/p1/a1646d4423c.jpeg
Edsde durarsam a yazdigim yerde emrecanla gazlârken emrecan eds de gaz keselim dedi. Onun uzerine ben de ona cevap verdim. Ayrica o ters yaptigi icin ban yiyecegini soylerken yanlişliklq provakatorlukten yazdim. Sonra duzelttim. Ayrica ben o kanitlarda 2.5 ceza yazisini emrecana yazdim. Âma sen bunu provakatörlük olârak anladın. Bi daha para kasanin a sozunde de emrecanla beraber whatsapp ta konusurken artik kolay para kasilamayacagini soyledim. Bundan dolayi da "bundan sonra para kasarsam a" dedim. Serverde hicbir turlu provakatorluk goremedm ben. Tamamen takim arkadasimla konusmamla alakalı seyleri provakatörlük olarak algilamişsin. O bir daha para kasanin a yazisinda emrecana anlatmak istedigim de para kasarken sıkıldıgımızı bundan sonra gaz basacağimizi belirtmek istedim ama provakatörlük olarak algılamıssın. Degerlendirilmesini istiyorum 
     Teşekkürler
Baş Admin
RE: Ban Düşürme Talebi
Sunucu içindeki davranışlarınızıda göz önünde bulundurursak o yazdığın cümleler genel chatte yazılmış yani herkes okuyor birine söyleyip söylemediğinin bir önemi yok ban süresinde 10 günlük indirim yapılacaktır.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.