You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Ban İtiraz
Merhabalar ben bir itirazda bulunacaktım oyunda ismimi değiştirmiştim xylon yapmıştım bir kaç kişi ismini değiştir dediler neden diye sordum değiştir diyorlar ismimin başındada GREEN yazıyordu ve bu GREEN ide değiştir dediler tagı çıkar falan dediler bende neden diye sordum izinsiz tag alıyorsun dediler ben esc ye bastım seçeneklere girdim o sırada JUDGE LUCHİ adminimiz bana yasaklı tagdan 999 gün ban atmıştır.
ben dinlediğiniz için teşekkürler meajım yerine ulaşmıştır inşallah
Cruise Yetkilisi
RE: Ban İtiraz
Zaten bu oyunda tanınan bilinen (sen bilmiyor olabilirsin) kişinin ismini kullanıp gezdiğin için banlanmış durumdasın. Her ne kadar tag'ın asıl sahibi sunucuda oynamıyor olsa da bu tagı kullanıp gezmen ban sebebi oluşturur. 999 gün atılma sebebini ayrıca banı atan admin ile konuşacağım.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.