Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:Kral9
Nick:Ladaşk

Mpr Alamadım Direk Banlandııgm İçin
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler:Arkadaşın Pite girip ani dönüşü ile direksiyonu kırdım ona vurmamak için Yanlışıkla Mert K adminimize vurdum Özür dileyecektim Banlandım.Pite ters girdigim için bu arada Sad
#2
En az 5 defa pite ters olarak girip sürekli olarak kazaya sebebiyet verdigin başkalarının oyun zevkini bozdugun ve oyuncuları tehlikeye attıgın için banladım seni. Banın açılmayacaktır konu kilit.
[Resim: 9c2d6111ebc.jpeg]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task