Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Ban İtiraz 21.05.2020

Konu

Kullanıcı Adı: angaratofasi
Nick: [F20A] DOHC

Olayın Zaman ve Tarihi: 21.05.2020 19:51 

Mpr / Ekran Görüntüsü: https://dosya.co/hame7rgtrr8h/120gun_ban.mpr.html
Mpr Zamanları: Belirli bir dakikası vs yok sonlara doğru ızleyebılırsınız.

Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler: Sürekli küfür ve kışkırtma adı altında 120 gün ban atıldı atan yetkili arkadaşla aramız iyi değil bunu bana yansıtması çok saçma server a hakaret edecek birşey demedim ironi yaptım server gırtlak dolu değildi kaynatıyorduk 2 3 küfür ettim diye böyle bir başlık altında 120 gün ban atılması çok fazla atılsa bile max 1-3 gün olacağını dusunuyorum diğer yetkililerin de bu konuyu tartışmasını istiyorum.
Olay sırasında bende vardım biliyorum. Eren'e "laf sana atıldı sen işlemini yap nasıl istersen" dedim ama Mert banladı. Benim için o tarz kelimeler ban gerektirmez. Bu konuyu baş admin ile görüşmem gerekecek. Gerekli cevabı o verir.
Merhaba mpr yi detaylıca izledim diğer admin arkadaşlarla da konuştum sunucu içi genel davranışını göz önünde bulurdurarak cezanın 60 güne indirilmesine karar verdik bu konunun tartışmaya yol açmaması için konuyu kilitliyorum

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task