Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

BAN İTİRAZ

Konu

#1
Öncelikle selamun aleykum kolay gelsin ben yaklasık 2 ay önce 90 gün ban yedim uyumsuz oyuncudan ban yeme sebebim ise sunucuya girip selam verdigimde selamımı almıyolar diye 10 15 kez daha yazdım sunucuda 4 5 kişi vardı s-workshüseyin devam edersen banlarım dedi bende sinirlenip banlarsan banla dedim 90 gün uyumsuz oyuncudan ban yedim aradan 60 gün gibi bi süre geçti rica etsem banımı kaldırırmısınız?
Kullanıcı adım: kardesscan
Oyundaki nick: Tofaşk
Son Düzenleme: 12-01-2020, Saat: 18:32, Düzenleyen: tofask55.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task