You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Cezalı Üye
Ban itiraz

İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: YigitD
Nick:WRC YigitD

Olayın Zaman ve Tarihi:18.03.2020 saat 2-3 gibi
Mpr / Ekran Görüntüsü:yok

Mpr Zamanları:yok
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler:

1. Ben polisken kurallara uygun gidiyordum alpde arkadan sıkıştırıyordu ve biliyoruzki oradaki kücük virajda sollama yapılmıyacağını herkes bilmektedir ve alp yeni oyuncu olduğunuda biliyoruz ve virajda sollama kalkması onun hatasıdır ben şeridimi koruyarak yoluma devam ederkene arkadan sol arka kapından vurdu hasarını ödemesini istedi ama o sucluydu ben şeridimi koruyordum daha sonrasında kazaya sebebiyet ve dikkatsiz sürüşten ceza kestim ardından hakeret edercesine laflar söyledi banımım gereksiz olduğunu düşünyorum acılması rica ederim iyi forumlar.
Cruise Yetkilisi
RE: Ban itiraz
Sen neyden ban yediğini bilmiyorsun sanırım bıraktığım linke bi bak mpryi izle. Gerekli açıklamayı da o konuda yaptım. https://forum.lfsturkey.net/konu-polis-y...ight=yigit
Banınız açılmayacak olup 20.3.2020 tarihi saat 17:15:43 de açılacaktır.

Pitte kovalamaca başlatmak için fren yaptın arkadaki sana vurdu onun hasarından bahsettik orda. Ayrıca polisliğin geri verilirse pitte kovalamaca başlatılmaz onu da öğren.
Son Düzenleme: 19-03-2020, Saat: 01:06, Düzenleyen: hkuzucu06.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.