You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
BAN İTİRAZ
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: sofbenci
Nick: WRC-OPC

Olayın Zaman ve Tarihi: 02.04.2020
Mpr / Ekran Görüntüsü: https://hizliresim.com/7WTR2yBanın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler : : : Olayın başında chasede kaçarken mecbur kaldığım için ters yöne girdim ve hei ataberk adlı şahısla kaza yapıp çarpışmadım bile. Olaydan sonra arkadaşın attığım ss'de gözüktüğü gibi 'koduğumun körü' gibi kışkırtmalar yaparak ailevi değerlere hakaret edip hiç bişey olmamış gibi yapılmasına itiraz ediyorum. Benim sadece oğlum demem ailevi değere anneye babaya vb kişilere hakaret veya küfür gibi mi gözüktü veya anlaşıldı çözemedim ve banımın abartılarak atıldığı için düşürülmesini istiyorum. Adaletli bi şekilde konunun incelenmesini talep ediyorum.


İYİ GÜNLER ... 
Bunu ilk beğenen sen ol.
S'Works
RE: BAN İTİRAZ
Kovalamacada mecbur kalmamışsınız eğer mecbur kaldıysanız bile 1 defa olur mpr yi detaylı izlediğimde sürekli ters yön yapmışsın,küfüre gelirsek eğer Ataberk'in ailevi bir küfürü yok,ban süresinde abartı bir süre yapılmadı aksine insiyatif kullanarak 20 güne düşürdüm,bir ailevi küfürün minimum 30 günden başladığını herkes bilir,banda herhangi bir değişiklik uygulanmayacaktır,öfkemize sahip çıkmamız gerektiğini anlamalıyız,iyi oyunlar.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.