You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Anket Başlığı: Haksız Mıyım

Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Ban Yemen Gerekiyordu 0 (0%)
Banlaması Yanlış 1 (100.00%)
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. Katılımcı sayısı:: 1 (100%)
Yeni Üye
BAN İTİRAZ!
^1S-Works^0'^7HK^1[LTN] İsimli oyuncu beni 999 gün küfürden banladı. Ben Küfür Etmedim. Oyuna Kaydoldum Servere Girdim Bana Nerelisin Nerde Oturuyorsun Vb. Gibi Sorular Sordu. Sonra Akraba Olduğumuzu Söyledi. Akraba Akrabayı Gurbette S.. Cümlesini Kullandı Bana. Sonra Akraba Benden Bi İsteğin Varmı Dedi Bende Komik Olsun Diye Ananı Seversen Bi Araba Atsana :d Cümlesini Kullandım Sonra Küfür Etmediğim Halde 999 Gün Ban Yedim. Haksız Yere Ban Yediğimi Düşünüyorum. Konuyla İlgilenirseniz Sevinirim.
Peace Of Mind
BAN İTİRAZ!
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.