You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Ban İtiraz
kullanıcı adım: finn
nickim: Çağan 
mpr: https://dosya.co/7z2u2lkkd7qs/ban.mpr.html
Açıklama: dakika 6.47 den itibaren başlıyor polis mert önüme atlıyor ve o orda önüme atlayınca ben bozuntuya vermeden devam ediyorum sonra düz yolumad gidiyorum arkadan vuruyor 2 defa, ve beni banlıyor greğinin yapılmasını arz ederim.
Cruise Yetkilisi
RE: Ban İtiraz
1- Önüne kırmıyorum kovalamacadayım.
2- Bozuntuya vermeden devam ediyorum dedigin kovalamaca da olan bir polisin önüne geçip onu yavaşlatmak.
3- Siren çalmasına ragmen önümde devam ettin.
4- İşlem yapmayacaktım kovalamaca dalar neden takip ediyorsun diyen kişilere ne takip etmesi diyip kaza parası talep ettin ve 1000tl attık
5- Oyun içerisindeki üslubun iyi olmadıgı için ve her seferinde suç işleyip sonradan bilmeyen kişi numarası yaptıgın için banın açılmayacaktır iyi forumlar.
[Resim: giphy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.