You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
BAN İTİRAZ
Bide benim dilimden dinleyiniz admin bey.
Wolkerle gazlıyoruz mpr aldım atıcam felan diye başlatan kendisidir.
Foruma atmıştır ve işlem uygulanmıştır vtec için vsvs
Kışkırtıcı haraketleri yapan gülen vs ve başlatan onlar. BEN SERVERDE DEĞİL FORUMDA YORUM YAPARKEN KONUYU OYUNA TAŞIYIP DALGA GEÇEN GÜLEN ONLARDIR BEN BAŞLATMADIM "3" gün atıcağın bişe yok başlatan ben değilim.
SUNUCU İÇERİSİNDE TARTIŞMA YARATAN gine ben oluyorum onlara SUNUCU DÜZENİ "1" gün atarken bana neden BAŞ KOMUTAN BAN'I ATIYOSUNUZ "3gün" ADMİN BEY.
hakaret ediyolar kışkırtıyolar cevap verince hepsine Başlatan ben oluyorum CEZAMIN ÖBÜR ARKADAŞLARIN gibi "sunucu düzeni+argo" olarak "1" güne düşürülmesini talep ediyorum "herkese gül bana mermi olmasın" öyle duruyor çünki.
neden 3 kişilik olayda en ağır ban'ı bana vermek istiyosunki aynı hakareti aynı tavrı yapıyoruz hepimiz..
Şimdi böyle konuşuyoruz diye daha çok kinleniyonuzda yapıcak bişe yok Forumda konuşurken oyuna ben taşımadım.Başlatan onlardır. 3 gün yemem normal değildir düşmesini istiyorum.yani karşıdaki adamlar kestiğin 3k yı senden istiyo :d ben sadece "tartışmayı başlatanın ben olmadığım halde ağır cezayı almamam gerektiğini söylüyorum"
-resim : https://resimyukle.link/i/HQgNP 
iyi oyunlar dilerim herkese..

k.ad: tayyare
nick : TYPER
dc : fatih•458#6348
face : https://www.facebook.com/PasaTyper/

T Y P E R
Son Düzenleme: 15-05-2021, Saat: 21:11, Düzenleyen: alifatih_19033.
06 Başkent
RE: BAN İTİRAZ
Olayı taşıyan ben miyim ? Benim alakam yoktu bu olayla. Bi güldüm diye nerelere kadar geldi. Ben istediğim şeye gülerim. Üzerine alınıyosan orasından ben sorumlu değilim. Orada wolker'in yazdığı şeye gülüyorum hemen bana saldırıyosun komik mi diye.Ben de tepkimi koyarım. Gülmek yasak oldu da benim mi haberim yok. Ayrıca bu kadar kasma,akışına bırak,sonra rahatsız olursun dedikten sonra yine yanlış anlayıp rahatsız etsene bi diye kışkıran,saldıran sensin. Ayrıca 3k'yı parası için geri istemedim. Haketmediğim için geri istedim.Parasında olsaydım kaza yaptıktan sonra paramı ver diye zırlayanlar gibi zırlardım sunucuda. Kışkırtan ben değilim. Tam tersine ben mute yedikten sonra pm'den sen kışkırttın. Ben hakettiğimi sanmıyorum ama sesimi de çıkarmıyorum.
[Resim: giphy.gif]
Yeni Üye
RE: BAN İTİRAZ
canım emrecancımmm gülemezmiyim istediğime gülerim algısına hiç girme bence Smile 5k atıcam ben sana raad ol sen xf ni al takıl gine ağır ağır gelicem ben Big Grin
neden gülüyosun dememe bukadar alınmanda çok güzel senin yorum yapıcağın bişeler değil bu konu admin abimeee yazıyorum ben
iyi oyunlar sana
dc : fatih•458#6348
face : https://www.facebook.com/PasaTyper/

T Y P E R
Son Düzenleme: 15-05-2021, Saat: 23:51, Düzenleyen: alifatih_19033.
06 Başkent
RE: BAN İTİRAZ
Senin 5k'nı istemezler bilader. Olayın devam etmesinin sebebi senin ben güldükten sonra çıldırman. Hakaret ettiğimizi hatırlamıyorum ben. Varsa kanıtı at bakalım biz de. Unutmuşsak da hatırlarız.  Wink
[Resim: giphy.gif]
Yeni Üye
RE: BAN İTİRAZ
hakaretten yediğin cezayı kuşlar söylemedi "bilader" kimse çıldırmadı. ben forumda konuşurken oyuna taşıyan deniz biladerindir.
Daha fazla yorum yapma sür maviş arabanı bak dalgana Admin abilerim bakıcak inşallah konuya
dc : fatih•458#6348
face : https://www.facebook.com/PasaTyper/

T Y P E R
Cruise Yetkilisi
RE: BAN İTİRAZ
Öncelikle merhabalar, Foruma atılan konunun tamamını izledim en baştan en sona kadar kullandığınız kelime ve floodlara kadar. emrecan0625 k.adlı arkadaşa sunucu düzeni bozmak+ argo dan 12 saat ban atıldı ve 9000tl ceza yazıldı. denizcan67 arkadaşa Sunucu Düzeni bozmak+ Flood&Spamdan 1 Gün ban atıldı. tayyare k.adlı arkadaş yani seninde kullandığın kelimeler,ettiğin ve argo  mprde gözükmekte bu yüzden Sunucu İçerisinde Tartışma Yaratmaktan ve Argo'dan 3Gün ban atıldı. Ban itirazın kabul edilmemiştir.Banın açılmayacaktır. fakat  ban süren 2 güne düşürülmüştür. 17.05.2021 13.36 da açılacak. İyi Forumlar
[Resim: XIdc2W.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.