You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

06 Başkent
RE: BAN İTİRAZ
Olayı taşıyan ben miyim ? Benim alakam yoktu bu olayla. Bi güldüm diye nerelere kadar geldi. Ben istediğim şeye gülerim. Üzerine alınıyosan orasından ben sorumlu değilim. Orada wolker'in yazdığı şeye gülüyorum hemen bana saldırıyosun komik mi diye.Ben de tepkimi koyarım. Gülmek yasak oldu da benim mi haberim yok. Ayrıca bu kadar kasma,akışına bırak,sonra rahatsız olursun dedikten sonra yine yanlış anlayıp rahatsız etsene bi diye kışkıran,saldıran sensin. Ayrıca 3k'yı parası için geri istemedim. Haketmediğim için geri istedim.Parasında olsaydım kaza yaptıktan sonra paramı ver diye zırlayanlar gibi zırlardım sunucuda. Kışkırtan ben değilim. Tam tersine ben mute yedikten sonra pm'den sen kışkırttın. Ben hakettiğimi sanmıyorum ama sesimi de çıkarmıyorum.
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
canım emrecancımmm gülemezmiyim istediğime gülerim algısına hiç girme bence Smile 5k atıcam ben sana raad ol sen xf ni al takıl gine ağır ağır gelicem ben Big Grin
neden gülüyosun dememe bukadar alınmanda çok güzel senin yorum yapıcağın bişeler değil bu konu admin abimeee yazıyorum ben
iyi oyunlar sana
Son Düzenleme: 15-05-2021, Saat: 23:51, Düzenleyen: alifatih_19033.
Bunu ilk beğenen sen ol.
06 Başkent
Senin 5k'nı istemezler bilader. Olayın devam etmesinin sebebi senin ben güldükten sonra çıldırman. Hakaret ettiğimizi hatırlamıyorum ben. Varsa kanıtı at bakalım biz de. Unutmuşsak da hatırlarız.  Wink
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
hakaretten yediğin cezayı kuşlar söylemedi "bilader" kimse çıldırmadı. ben forumda konuşurken oyuna taşıyan deniz biladerindir.
Daha fazla yorum yapma sür maviş arabanı bak dalgana Admin abilerim bakıcak inşallah konuya
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Öncelikle merhabalar, Foruma atılan konunun tamamını izledim en baştan en sona kadar kullandığınız kelime ve floodlara kadar. emrecan0625 k.adlı arkadaşa sunucu düzeni bozmak+ argo dan 12 saat ban atıldı ve 9000tl ceza yazıldı. denizcan67 arkadaşa Sunucu Düzeni bozmak+ Flood&Spamdan 1 Gün ban atıldı. tayyare k.adlı arkadaş yani seninde kullandığın kelimeler,ettiğin ve argo  mprde gözükmekte bu yüzden Sunucu İçerisinde Tartışma Yaratmaktan ve Argo'dan 3Gün ban atıldı. Ban itirazın kabul edilmemiştir.Banın açılmayacaktır. fakat  ban süren 2 güne düşürülmüştür. 17.05.2021 13.36 da açılacak. İyi Forumlar
[Resim: XIdc2W.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.