You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
BAN İTİRAZ
Kullanıcı Adı: Hastakurt159
Nick:[Hei]Aschten

Olayın Zaman ve Tarihi:19:30 suları / 13.5.18
Mpr / Ekran Görüntüsü:

Mpr Zamanları:Yok
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler: İyi forumlar herkese , öncelikle banımın haksız olduğunu düşünmemin sebebi şahsi küfür etmemem , kimseye küfür etmedim kendime ettiğim için ilk olarak ; 1000tl ceza yedim , ardından bir kaç kere argo kullandığım için 1 gün banlandım.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.
LFS-11879 Admini
RE: BAN İTİRAZ
Şahsa hitap et ya da etme, inan hic fark etmez. Her ne olursa olsun yasak. Uyarilari artık ciddiye alacağını umuyorum. Ban'ın son saatleri zaten.
Yeni Üye
Cvp: BAN İTİRAZ
(14-05-2018, Saat: 18:29)Gorkema67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şahsa hitap et ya da etme, inan hic fark etmez. Her ne olursa olsun yasak. Uyarilari artık ciddiye alacağını umuyorum. Ban'ın son saatleri zaten.

sırf argo kelimeler yüzünden ban atılmasının doğru olmadığını düşünüyorum
Peace Of Mind
RE: BAN İTİRAZ
Burada yapılacak olan işlem doğru şekilde yapılmıştır. İtiraz reddedilmiştir!
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.