You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

BAN İTİRAZ (HAKSIZ BAN)

BAN İTİRAZ (HAKSIZ BAN)

Yeni Üye
BAN İTİRAZ (HAKSIZ BAN)
KULLANICI ADI: twothers
NİCK: DDMotors-ASR1N

BAN TARİHİ: 04/26/2021

SAAT: 01:51

SSLER VE KANITLAR:

https://i.resmim.net/i/2021-04-26_01-51-33.663-1.png
https://i.resmim.net/i/Screenshot_2021-0...lery-1.jpg
https://i.resmim.net/i/Screenshot_2021-0...lery-1.jpg


HAKSIZ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM YERLER:

SS'lerde de gözüktüğü gibi sadece sorduğum soru üzerine ban yedim ne argo ne bir şey var soru sormaktan 2048 gün  + 145.000 para cezası kesildi gereğinin yapılarak maduriyetimin giderilmesini istiyorum.
Site Kurucusu
RE: BAN İTİRAZ (HAKSIZ BAN)
Yapılan işlem soru sormaktan ve ya argo kullanmaktan kaynaklı değildir. Bu platform yıllarca emek verilerek bu seviyelere çıkarılmış, hala da üzerine emek verilmeye devam edilen bir platformdur. Burada bütün kuralları ihlal ederim, keyfimce istediğim gibi davranırım, düzenin gerektirdiği standartların dışında kafama ne eserse o şekilde diğer kullanıcıların özgürlüğünü kısıtlarım düşüncesiyle kimse oyun oynayamaz, oynatmam.
Yapılan işlemler arkadaşının ve senin server içerisindeki lakayit davranışların için uygulanmıştır. Benim ve ya diğer yönetici arkadaşımın uyguladığı cezalarda bir değişiklik olmayacaktır.
[Resim: giphy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.