You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ban itiraz suçsuz yere

Ban itiraz suçsuz yere

Yeni Üye
Ban itiraz suçsuz yere
nick : emrecan536

oyun nick : FlanxenDisc

İtirazım admin saçma yere banladı siren açmış polis adminde kendini kovalatıyor ama polis hiç ceza kesiyo sadece sirenini açmış adminin peşinden gidiyor hiçbir rp dönmüyo boşa kovalıyo sirenle. Bende normal yolumda gidiyorum
onları takip amacım yok ondan sonra onları geçiyorum ÇARPMADAN normal olarak ileride normal yolda giderken direk ban atıyor sireni görmemezlikten ama kendisi başka oyuncuları takmadan polisi meşgul edip kafasına göre polisi gezdiriyor takip amacım olmadan yolumda ilerlerken ban atıyor anlayamadım gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum!!


ss : https://hizliresim.com/vagMkz
Son Düzenleme: 20-06-2019, Saat: 18:39, Düzenleyen: emrecan536.
Peace Of Mind
Ban itiraz suçsuz yere
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.