Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Ban itiraz tekrar incellenmesi gerekmektedir.

Konu

#1
Kullanıcı adım: YigitD
Nick: NGUYİGİT

mrp: https://www.dosya.tc/server23/tlmzai/yi_...i.mpr.html  [BAŞLANGIÇ 20:40:00      BİTİŞ 21:35:00]

olay: ışıklarda beklerken ışık kırmızıydı grden mesaj yazarken uzun yaazdığım için ışık yeşil yanmıştır fakat 2 saniye beklediğim için kfüür gibi korna basması insanı kışkırtmasıdır  tek şeritlik yolda sollamaya yapmaya calışıp gereksiz kornası sürdürerek sıkıştırmıştır ben şeridimi korudum diye önüne kırmış olarak sayıldım arkadan kendisi vurarak hasar öde demiştir arkadan vuran her zaman sucludur.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task