You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Ban İtirazı
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Berat2003
Nick: Berat T.

Olayın Zaman ve Tarihi: 14.09.2019

Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler: Elimde mpr olmadığından dolayı mpr koyamıyorum.Oyunda Dely nickli oyuncu kaza yaptığımızdan bana anne ve avrad katarak sülaleme kadar küfür etmeye başladı buna o gün swdeki kişiler şahittir.Daha sonrasında ilk ettiğinde bir şey demedim şikayet ederim diye fakat forum kapalıydı ve yetkili hiç kimse yoktu o aralarda da aykut abi swnin başına gelmişti biraz karışıklık olmuştu sonrasında ben ona ne kadar küfür etme dediysem her seferinde bana küfür etti bende nefsi müdafaa küfür ettim bu yüzden 180 günlük ban atıldı bu olayda birazda olsa haklılık payımın olduğunu düşünüyorum çünkü birisi sürekli sizin ailenize ve özel değerlerinize sövüyor ve siz hiçbirşey yapamıyorsunuz bu yüzden banın açılmasını istiyorum.
Son Düzenleme: 18-10-2019, Saat: 21:15, Düzenleyen: Berat2003.
Baş Admin
RE: Ban İtirazı
Merhaba banın normalde kalkmayacaktı fakat daha önce böyle bir durumdan ceza almamışsın banını 1 defalığına kaldırıyorum buna benzer bir durum veya farklı nedenle tekrar karşımıza çıkarsan banın süresi uzatılacak ve daha kaldırılmayacaktır

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.