You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
ban itirazı
Kullanıcı Adı: EnesBayrak24
Nick:GM RENAULT S
Olayın Zaman ve Tarihi:13/11/2019  saat 22 civarları
Mpr / Ekran Görüntüsü:https://s4.dosya.tc/server8/499114/EnesByrak24.mpr.html
Mpr Zamanları:43.53
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler:Bildiğim kadarı ile bu vtecin sekmesi ve ayarım aşırı basık olduğundan dolayı sekiyor benim bildiğim kadarıyla tweak olsa durduğu yerde bile sekmesi lazım bu vtecin sekmesidir ayrıyetten vtec ayarlarıyla oynamadım tekli modda oynarken gazlıyordum ve oyuna ilk girdiğimde vtec neyse o kalıyormuş bunu bilmiyordum sw ye girmeden düşürmüştüm fakat girip çıkmam lazımmış bu yüzden bu banı yememin haklı olmadığını düşünüyorumve köy gibi biyerde yaşadığım için bağlantılar ve internet sıkıntılı bundan dolayı adminin yanlış düşündüğünü düşünüyorum .ve bunuda mpr ile güçlendirebilirim mpr da durduğum zaman görüldüğü gibi bir sekme yok fakat ilerlediğimdedediğim gibi ayar basık olduğu için ve vtec olduğu için sekiyor ve öyle görğnmeye sebeb oluyor . fakat 43.53 dakikada bir uyarı geliyor hüseyin adminden ve tweakı kapat 15 gün sonra gelirsin fakat tweak açık değil ve ben arkadaşa gülmüştüm fakat oda bana ben ban atacağım bu gülüyor demişti ordada bi yanlış anlaşılma olmuştur ve atılan ban haksız olduğunu düşünmekteyim .
Son Düzenleme: 13-11-2019, Saat: 23:30, Düzenleyen: EnesBayrak24.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.