Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Ban itirazı.

Konu

#1
Öncelikle selamlar, keyifli çalışmalar dilerim. Tam olarak 3 ay önce küfürden dolayı 999 günlüğüne banlanmıştım. Durumu 2 tane yöneticiye de izah ettim fakat haksız bulundum. (Haklı olduğumu savunmuyorum, küfür ederek kendimi haksız çıkarttım.)

Olay esnasında karşıdaki kişi 4 kişinin kaza yapmasına sebep oldu. Aracım sıfırdı ve o akşam satacaktım. Özür dahi dilemediği için sinirlendim. Gayet seviyeli biçimde özür dile bari dedim. İlk hakaret ve küçük düşürücü cümle ondandı. Herkesin hassas ve tahammülsüz anları olabiliyor. Anlatmama kalmadan ban yedim. Pişman olduğumu belirttim. Bir şey yapmıyorum, kendi halimde oyunu oynayan; oldukça da anlayışlı biriyim.

Banım açılırsa sevinirim. Bu konuda daha dikkatli olacağım konusunda söz veriyorum. Normalde bu tarz olaylarda maksimum 1 ay ceza veriliyor. Robot değiliz, bazı anlarda dikkatsizliğimize gelip yanlış yapabiliyoruz.
Kullanıcı adım: piseac
Son Düzenleme: 24-11-2019, Saat: 17:22, Düzenleyen: 123test.
#2
acılacağını zannetmiyorum ban listen bayaağ kabarık sen yeni server bul kendine
#3
(24-11-2019, Saat: 18:58)YigitD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: acılacağını zannetmiyorum ban listen bayaağ kabarık sen yeni server bul kendine

Şikayet ve ban itiraz konularına yönetici harici yazmak yasak. Eğer yorumunu bir şeyleri sindirmek için yazmadıysan ve gerçekten görüş bildirmek istiyorsan herhangi bir yöneticiye bu durumu bildirebilirsin.
#4
1 aydır banlı olduğun ve pişmanlığın gerekçesiyle banını kaldırma kararı aldık. Oyuna girip oynayabilirsin. Ama aynı şeyin tekrarı olursa konu açmana bile izin vermeyiz. İyi oyunlar.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task