Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
Kulanıcı adı : eray5555
Nick: NguXERAY

Sebebi: 160 gibi bir hızla ilerlerken Arabamın lastiklerini ısınmasıyla arac spin atarak ters şeride girdi ve o sırada diğer userlerin görmesiyl, ters yaptım için ban yedim bunun için üzgünüm. Bida olmıcanı temin ederim. bütün Lfs Turkey Kulanıcılarından, özür diliyorum.
#2
Ovalde giderken elfreni çekip kasıtlı olarak oval terse giriyorsun lastiklerinin ısınması ile hiçbir alakası yok. Üstelik ters yaptığını gören userlere "zevk değil mi banlatabiliyorsanız banlatın" gibi cümleler kullanmışsın. Bunu nasıl açıklayacaksın ?

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task