You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
BAN İTİRAZI
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Ataberk007
Nick:H-Ataberk

Olayın Zaman ve Tarihi:Gece saat 3 Sıraları MPR YOK
Mpr / Ekran Görüntüsü: DC Den Banlanma sebebimi yazdığı ss: https://hizliresim.com/NXirVo  Daha sonra DC den küfür ettiğim için 50 günlük banı kaldırıp 999 attığı ss: https://hizliresim.com/taokHQ

Mpr Zamanları:- Elimde malesef MPR yok
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler:

Serverda KMC-Vip ile aramızda konuşurken Regaip olaya alakasız şekilde atlayıp bana laf söyedi kedisine bi lafım olmadığı halde karşılık verincede adminliğini kullandı elimde mpr-ss yok alamadan atıldığım için bana ilk başta 50 gün ban attı dc den yazdım kendisine tartışma ortamı yaratmak + yetkiliye hakaret dedi. Kendisi orda bana hakaret edince bir sorun sıkıntı olmuyor ben karşılık verince yediremeyip ban atıyor gece serverda olanları görüpde konu altına yorumunu belirtmek isteyen olursa sevinirim böyle bir gereksiz saygısız çocuk admin oluyor hakaret ediyor karşılık verince de yetki kullanıyor. Kendisine dc den küfür ettiğim için 50 günlük banı kaldırıp 999 atmış Big Grin Böyle bir şey mi var oyun ortamında değildik tamamen garezini kullanıyor. Kendisi hakaret edicek bende susucam yok öyle bişey kim olursa olsun biri hakaret ederse susmam. Bundan önce kaç kez tartışmamak için yetkisini kullanacağını bildğim için tartışmaları uzatmadım oyuna girip emek verdiğim yerde gazlayıp zevk aldığım için. Böyle gereksiz akılsız bir çocuk admin oldu diye bu zevkimde kalmadı. Gerekeni yapılmasını istiyorum iyi forumlar.
[Resim: jtmQkb]
Cruise Yetkilisi
RE: BAN İTİRAZI
hitap şeklin bile saygısız ve küfür etmeyi kabiliyet sanan adamsın sen gelip bizim feriştahımza kadar küfür edeceksin biz eyw kg dememizimi bekliyorsun. davşan affı paketimizden yararalana bilirsin iyi forumlar
[Resim: giphy.gif]
Yeni Üye
RE: BAN İTİRAZI
1.Si Düzgün kişilikde biri olsan hitap şeklim sanada saygılı olur küfür etmeyi kabiliyet sanmıyorum hak etmişssin etmişim.
2.si O Küfürler sanaydı çoğul değil 'bizim feriştahımıza' diyemessin o küfürler sana edildi senin eyvallahının da bende bi anlamı yok Big Grin
3.sü Oyundayken sana herhangi bir küfürüm olmadı kendi yaptığın şeyi çok iyi biliyosun benim sana küfürüm sadece dc den oldu burda böyle yazıpda göz boyama. boş boşda takılma ciddi ol az.
[Resim: jtmQkb]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.