You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ban İtirazı & Admin Şikayeti

Ban İtirazı & Admin Şikayeti

Yeni Üye
Ban İtirazı & Admin Şikayeti
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: SurungenTofs
Nick: S H A R P

Olayın Zaman ve Tarihi: Saat : 22.35 civarları Tarih : 13 Nisan Salı 2021
Mpr / Ekran Görüntüsü: Link : https://s6.dosya.tc/server/26a6l2/adminters.mpr.html

Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler: Adminin kural ihlallerini zincir haline getirmesi ve kendini haklı çıkartması.
Olayın tamamı ;

Olay şöyle Batıkan adlı kullanıcı bir kere bana çarptı (26dk 50.sn) ve devam etti umursamadım bende zaten olabilir diye sonrasında bir daha tehlikeli hareket yaptığını gördüm ve  zor kurtardım tartışma çıkmasın diye rapor attım.Raporla ilgilenen olmayınca kızdım bende çünkü 2 admin falan vardı biri afk idi onu biliyorum diğeri drift atıyor (37.DK) sözde Cruise adı altında oynuyoruz. Neyse sonra gelip admin drift atarken bana çarpıyor (38.DK) ve ne özür nede başka birşey yapmadan devam ediyor alttan alıyorum ve devam ediyorum.Sonra birkaç cümle yazıyorum drift istiyorsan 89 portunda oynamalısın diye alay ederek Allah allah yazıyor (39.DK). Ben yoluma devam ediyorum en son olayın patladığı yer 40. dakika 20. saniyelerde yeter artık diyorum ne yazdığım zaten görünüyor ben yaptığımın arkasındayım adminin yaptığı kural dışı bir harekettir çünkü daha bugün pistte drift atan bir kullanıcı banlandı ki bunu admin yapıyor kullanıcılar neden ceza yiyor o zaman. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.
Son Düzenleme: 13-04-2021, Saat: 23:05, Düzenleyen: WuziMu. (Sebep: Forum kodlarının görünmesi)
Cruise Yetkilisi
RE: Ban İtirazı & Admin Şikayeti
Öncelikle konun ban itirazı mı, admin şikayeti mi? buna bir karar ver ve konunu o şekilde aç. Arkadaşımla drift atarken, drift bölünmesin diye o an bir şey demedim eğer sabredebilseydin patlamasaydın özrümü dileyip hasarını fazlasıyla karşılayacaktım ki karşıladım da. Ban itirazını da onaylamıyorum admin şikayetinide daha üst bir yetkili ele alacaktır. İyi forumlar.
[Resim: 9b4caa0cc447a9ac3dd740cd3c8d0720.gif]
Cruise Yetkilisi
Ban İtirazı & Admin Şikayeti
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
[Resim: 9b4caa0cc447a9ac3dd740cd3c8d0720.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.