You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

BAN KALDIRIMINI TEMİN EDERİM

Yeni Üye
Selamun Aleykum Yaklasık bır kac ay önce oyun ıcınde sinirlenıp ortaya kufur etmıstım ve admınden 999 gun ban rıcasında bulunmustum sagolsun oda benı kırmadı helal olsun 999 gun banladı 999 gunum dolmadı ama sınırım gectı lfs uyenıden yukledım bılgısarıma ve ltn sw sevdıgım ıcın yenıden sw katılmak ıstıyorum oldlar benı bılen bılır kımseye zararım yok banımın kaldırılmasını arz ederım Tesekkurler 

Şahin Korkmazzz
                                                                                                                                                                    VteCSahin
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
RE: BAN KALDIRIMINI TEMİN EDERİM
Kullanıcı adını yazarsan gerekli incelemeyi yapabiliriz
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(08-06-2020, Saat: 20:09)SkorSky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullanıcı adını yazarsan gerekli incelemeyi yapabiliriz
Sahin_korkmazzz
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Dostum merhaba ben küfüründen dolayı işlem yapacaktım sende girmek istemiyorum banlarsan giremem banla demiştin ondan banlamıştım sanırım yanlış hatırlamıyorsam böyle olmalı. Banı kaldırıyorum fakat lütfen sunucuda küfür etme hem sunucu kalitesi düşmesin hem sen eğlenceden eksik kalma. İyi eğlenceler Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.