You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
BANLANMA SAKALASMA
Herkeze ıyı gunler oval mapında GTC STARS Kardesımle kutluyla sakalısıyordum o bana vurdu bende ona vurdum pıng den dolayı Kutlu Ovalde Ters Dondu ve Kasten carpmaktan 7 gun banlandım Itıraz etmıyorum ama Canım sıkılıyor evde dısarı cıkma yasagı var baska oyunda oynamıyorum Rıca edıyorum Banımı acın Bırdaha oyle bırsey yapmayacagım Söz verıyorum Evde Oturmaktan Canım sıkılıyor Bırde hastalık cıktı Rıca edıyorum
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: BANLANMA SAKALASMA
Bılgısayar basından kalkarsanız haberlerı dınlersenız gorursunuz

Yıgıt Oyundaysan Huseyın abıyı cagırabılırmısın Buraya Rıca etsem
Son Düzenleme: 19-03-2020, Saat: 20:29, Düzenleyen: EmreSener0601.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Yemin ederım sakalasıyorduk abı ben kımseye vurmam Normalde altımda bıde s90 vardı Kutlu her oyuna gırdıgınde bana satasır abı Mpr de de var Vallaha Belkı Inanmasın ama  Yemın ederım Evde oturmaktan canım sıkıldı pc var sadece lfs oynuyorum pc kaldırmıyor baska oyun canım sıkılıyor abı Söz vallaha bırdaha bırsey yapmayacam kımseye
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Tamam yemin ediyon da madem şakaydı seni neden şikayet etti ben ban attım onu diyorum
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Vallaha bılmıyorum abı Inanmasan kendısınede sor oyuna gırdıgınde bana satastı mpr de varsa bak ıstersen o bana dokundu bende ona Vurdum uctu Itıraz etmıyor vurduguma Ama yemın ederım bana satasıyor kendısı Kendısınede sorabılırsın eger konusuyuyorsanız
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Oyuna gelsin affettim şakaydık desin banını açıyım yoksa kalır konuyu kilitliyrum
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.