You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Batuhan Demirtaş - Kasıtlı Çarpma

Batuhan Demirtaş - Kasıtlı Çarpma

Cvp: Batuhan Demirtaş - Kasıtlı Çarpma
İyi Günler Ben kasıtlı olarak çarpmadım ShadownCRTYPER isimli arkadaş beni kışkırttığı için sinirlerime hakim olamadım vurdum saten mpr 28:05 itibren izleyebilirsiniz buda özür dilemeyip kışkırtıcı güldüğü için yanı adminmiş gibi millete serverde pitte tersten gidenleri banlatacam dediği için kışkırtma yapıyor eğerbana çartığında özür dileseydi ben çarpmazdım iyi günler çarptıkları mprsinde mevcut 28:05 itibaren izleye bilirsiniz[Resim: k9pb3r.jpg] [Resim: zjLaW9.jpg][Resim: LlNZka.jpg]
Nick:  ShadownCRTYPER
Kullanıcı Adı: tayyare
Şikayet EdenNick:BatuhanDemirtaş
Şikayet Eden kullanıcı Adı:Batuhanbaba5067
Son Düzenleme: 26-02-2019, Saat: 15:38, Düzenleyen: batuhan demirtas.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Batuhan Demirtaş - Kasıtlı Çarpma
tayyare adlı kullanıcı adına sahip olan oyuncu pitte ters gideni görürsem banlatırım vs. Cümleler kurarak milleti kışkırtmaya teşvik etmiştir ve bunlardan biriside batuhanbaba5067 adlı kullanıcıdır arkadaşımın kişisel hayatında rahatsızlıkları vardır tayyare adlı oyuncu oval göbeğindeki pit stopta batuhanbaba5067 kullanıcıya vurduğu için ve özür dilemeyip gülücük vs. Attığı için kışkırtmıştır ve batuhanbaba5067 kullanıcı adlı oyuncu yüksek hızda tayyare kullanıcı adlı oyuncuya vurmuştur. 

HERKESE KEYİFLİ SÜRÜŞLER DİLERİM.  Rolleyes 
Son Düzenleme: 26-02-2019, Saat: 12:31, Düzenleyen: batuhan061.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
(26-02-2019, Saat: 12:18)batuhan demirtas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi Günler Ben kasıtlı olarak çarpmadım ShadownCRTYPER isimli arkadaş beni kışkırttığı için sinirlerime hakim olamadım vurdum saten mpr 28dk itibren izleyebilirsiniz buda özür dilemeyip kışkırtıcı güldüğü için yanı adminmiş gibi millete serverde pitte tersten gidenleri banlatacam dediği için kışkırtma yapıyor eğerbana çartığında özür dileseydi ben çarpmazdım iyi günler çarptıkları mprsinde mevcut 28dk itibaren izleye bilirsiniz[Resim: k9pb3r.jpg] [Resim: zjLaW9.jpg][Resim: LlNZka.jpg]
Nick:  ShadownCRTYPER
Kullanıcı Adı: tayyare
Şikayet EdenNick:BatuhanDemirtaş
Şikayet Eden kullanıcı Adı:Batuhanbaba5067

Merhaba,

Sizde bahsi geçen olayın mpr de dakikasını yazarsanız konuyu incelerken o dakikayıda izleyerek değerlendirmede bulunacağım.

(26-02-2019, Saat: 12:27)batuhan061 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
tayyare adlı kullanıcı adına sahip olan oyuncu pitte ters gideni görürsem banlatırım vs. Cümleler kurarak milleti kışkırtmaya teşvik etmiştir ve bunlardan biriside batuhanbaba5067 adlı kullanıcıdır arkadaşımın kişisel hayatında rahatsızlıkları vardır tayyare adlı oyuncu oval göbeğindeki pit stopta batuhanbaba5067 kullanıcıya vurduğu için ve özür dilemeyip gülücük vs. Attığı için kışkırtmıştır ve batuhanbaba5067 kullanıcı adlı oyuncu yüksek hızda tayyare kullanıcı adlı oyuncuya vurmuştur. 

HERKESE KEYİFLİ SÜRÜŞLER DİLERİM.  Rolleyes 

Merhaba,

Bahsettiğiniz yazışmaların ve olayın geçtiği mpr dakikasını yazın lütfen.
Son Düzenleme: 26-02-2019, Saat: 13:50, Düzenleyen: AykutK.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
Cvp: Batuhan Demirtaş - Kasıtlı Çarpma
Pit stopta bekliyordu 1.fotoda çksın diye durdum 1 gram deymedi araç 2 .  3. fotoda hiçbirşey yok ben çıkarken bi anda pit stoptan fırlıyor mpr de vardır Kasıtlı Gelip vuruyor cezasını almasını isitiyorum ben ona gidip dip gaz takla attırmadım.

Ufak geçerken sürtüyor gelsin atıyım hasarını dediğim gibi ben ona dip gaz takla attırmadım.

Oyundayken 5.000 tl cezada yedi skorsyden fatih abiden ; konuyu uzatıyodu hep cezasını kesti serverde değişik sosyal medyada değişik burda değişik yazıyor anlamıyorum.

Oyunda evine gelicem diğe ne tehditler yağdırıyor burda o bizi tehdit ediyor diyor
+ pit tersten 10 15 gün ban yemiştim bir useri görürsem ss alcağımı belirttim arkadaşlarımı olay bu yani kimseye ters gideni keseriz tarzı bişe söylemedim öyle birşey söz konusu değildir

YETKİLİNİN OKUYUP SON YORUMU YAPMASINI ARZ EDERİM.
Son Düzenleme: 26-02-2019, Saat: 16:40, Düzenleyen: alifatih_1903.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
(26-02-2019, Saat: 16:33)alifatih_1903 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pit stopta bekliyordu 1.fotoda çksın diye durdum 1 gram deymedi araç 2 .  3. fotoda hiçbirşey yok ben çıkarken bi anda pit stoptan fırlıyor mpr de vardır Kasıtlı Gelip vuruyor cezasını almasını isitiyorum ben ona gidip dip gaz takla attırmadım.

Ufak geçerken sürtüyor gelsin atıyım hasarını dediğim gibi ben ona dip gaz takla attırmadım.

Oyundayken 5.000 tl cezada yedi skorsyden fatih abiden ; konuyu uzatıyodu hep cezasını kesti serverde değişik sosyal medyada değişik burda değişik yazıyor anlamıyorum.

Oyunda evine gelicem diğe ne tehditler yağdırıyor burda o bizi tehdit ediyor diyor
+ pit tersten 10 15 gün ban yemiştim bir useri görürsem ss alcağımı belirttim arkadaşlarımı olay bu yani kimseye ters gideni keseriz tarzı bişe söylemedim öyle birşey söz konusu değildir

YETKİLİNİN OKUYUP SON YORUMU YAPMASINI ARZ EDERİM.

Zaten hakkınızı savunmuşsunuz ısrarla yorum atarak konuyu tartışma alanına döndürmeyin lütfen. Öyle bir muhabbete nasıl düştünüz bilmiyorum fakat gördüğünüz zaman ss alıp atabilirsiniz oyunda oyuncuları tehdit eder gibi belirtmenize gerek yok. İş yerinde olduğumdan dolayı mpr izleyemediğimden olayı akşam 18:30 civarı sonuçlandıracağım. Herkese iyi forumlar.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
Tesekkür ederiz.

Docka'Skorsky fatih abide dün biraz şahit oldu ondanda biraz dinlenirse sevirinm.
Son Düzenleme: 26-02-2019, Saat: 16:56, Düzenleyen: alifatih_1903.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Şikayette bulunan oyuncunun bulunduğu takım tüm oyuncularıyla birlikte sunucudan kovulduğundan dolayı şikayet işleme alınmayacaktır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.