You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

LT Üye
RE: BatuhanKalaycı
Kuralları bilmeyen serverda ki toplum huzurunu bozan, server da oyunculara yetkili olarak yardımcı olması ve insiyatifli davranması gerekirken tam tersini yapan bir yetkili kendisi. Para ile üstünlük böyle olur.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Kuralları bilmeyen dediğiniz adam 2013 2014 yılından beri cruise serverlerinde kendini gösteriyor. Hüseyin (AngaraTofasi) kuralları bilmeyen bir yetkili demişsin kuralları öncelikle sizin okumanız gerektiğini düşünüyorum. Ovalde birçok kişi ters yön yaparken , millet durmadan flood atarken bu adam gelip işlem uygulayarak serveri sakinleştiriyor hakkını yemeyin. Necmi adama kes sesini demişsin suçlu benim gözümde sensin çünkü serverde tartışma yaratmak yasak (Spector ile tartışıyordum demişsin), Batuhana kes sesini demişsin. Adama kuralları bilmiyor demişsiniz ama sizin okumanız gerek "BENCE".

6.MADDE : Serverde tartışma ortamı yaratmak ve hakaret: Uyarı 1 / Uyarı 2 + 5.000TL / (Uzarsa 5 gün ban)
7. MADDE : Admine Saygısızlık: Uyarı 1 + 5.000TL / Uyarı 2 + 10.000TL / (Uzatılırsa insiyatife göre max 15 gün ban)

http://www.lfsturkey.net/konu-cruise-ser...ight=kural
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Hüseyin yalniz o benim ile göksel arasinda olan bir şey onun araya girio beni kiskirtmasi demek . O tartismaya kimse giremez ayrica oyle sert bir sekilde tartismiyorduk

Ayrica uyari 1 de 5k kesmesi gerek ama o direk uyari 1 de banliyor

Admin BatuhanKalayci nin uyari+5k vermesi gerekecegine direk ban + uzerine good bye diyo bana

Admin BatuhanKalayci nin uyari+5k vermesi gerekecegine direk ban + uzerine good bye diyo bana
Son Düzenleme: 24-01-2019, Saat: 01:02, Düzenleyen: t300rsnecmi.
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Cvp: RE: BatuhanKalaycı
(24-01-2019, Saat: 00:31)hkuzucu06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kuralları bilmeyen dediğiniz adam 2013 2014 yılından beri cruise serverlerinde kendini gösteriyor. Hüseyin (AngaraTofasi) kuralları bilmeyen bir yetkili demişsin kuralları öncelikle sizin okumanız gerektiğini düşünüyorum. Ovalde birçok kişi ters yön yaparken , millet durmadan flood atarken bu adam gelip işlem uygulayarak serveri sakinleştiriyor hakkını yemeyin. Necmi adama kes sesini demişsin suçlu benim gözümde sensin çünkü serverde tartışma yaratmak yasak (Spector ile tartışıyordum demişsin), Batuhana kes sesini demişsin. Adama kuralları bilmiyor demişsiniz ama sizin okumanız gerek "BENCE".

6.MADDE : Serverde tartışma ortamı yaratmak ve hakaret: Uyarı 1 / Uyarı 2 + 5.000TL / (Uzarsa 5 gün ban)
7. MADDE : Admine Saygısızlık:  Uyarı 1 + 5.000TL / Uyarı 2 + 10.000TL / (Uzatılırsa insiyatife göre max 15 gün ban)

http://www.lfsturkey.net/konu-cruise-ser...?highlight=
En basitinden örnek vereyim o zaman. Kasıtlı olarak ters yapıp kaza yapan adama 5 gün, benim kasıtlı olarak yapılmayan, tehlikeye ya da kazaya sebebiyet vermeyen 3 5 saniyelik ters yaptığımda 15 gün attı bu arkadaş. Bu nasıl kural bilmek? Ayrıca adam yetkili olduğunu bilmiyordum küfür bile etmedim diyor, ayrıca admin yerine d ve m harfini yer değiştirerek yazan arkadaşa max yazılacak ceza yaani 1 gün ban cezası uyguladı, adamı uyarmadı bile.. Bugün de bir arkadaşımıza hakaret etti ss forumda mevcuttur.
Son Düzenleme: 24-01-2019, Saat: 01:03, Düzenleyen: angaratofasi.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Uyarıp uyarmamasina birşey diyemem fakat adam terse girip kaza yaptı ona 5 bana 4-5 saniye için 15 gün attı demişsin. Hâlâ kuralları okumadigini düşünüyorum çünkü en aşağıda "BURADAKİ KURALLAR ADMİNİN İNİSİYATİFİNE GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR" yazıyor. Bu demek olmuyor ki sen daha az zarar verdin 5 yerine ornegin 3 gün ban atılmalıydı.
Necmi senin yazdığına yanıtım: Ben gökselle tartışıyordum o karışamaz demişsin fakat serverde insim tablosunun en üstünde serverde tartışmak yasaktır pm sistemini kullanın yazıyor. Pm sistemi aktif değil başka bir yerden sorununuzu çözmeniz gerektiğini dusunuyorum. Batuhanin aranıza girerek susun , tartışmayın , kesin artık vb. demesi "BENCE" gayet normal.
Bakalim bu konu admin şikayetinde değil Aykut ne diyecek son söz onda.
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
(24-01-2019, Saat: 02:58)hkuzucu06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uyarıp uyarmamasina birşey diyemem fakat adam terse girip kaza yaptı ona 5 bana 4-5 saniye için 15 gün attı demişsin. Hâlâ kuralları okumadigini düşünüyorum çünkü en aşağıda "BURADAKİ KURALLAR ADMİNİN İNİSİYATİFİNE GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR" yazıyor. Bu demek olmuyor ki sen daha az zarar verdin 5 yerine ornegin 3 gün ban atılmalıydı.
Necmi senin yazdığına yanıtım: Ben gökselle tartışıyordum o karışamaz demişsin fakat serverde insim tablosunun en üstünde serverde tartışmak yasaktır pm sistemini kullanın yazıyor. Pm sistemi aktif değil başka bir yerden sorununuzu çözmeniz gerektiğini dusunuyorum. Batuhanin aranıza girerek susun , tartışmayın , kesin artık vb. demesi "BENCE" gayet normal.

Ona insiyatif değil resmen adamına göre muamele ediyor demek.15 Gün  ne demektir ne kaza var ne uzun süreli bir ters. Asıl şeridime girmeye çalışsam o hızda araba kaycak şiddetli bir kaza olucaktı ters şeridin yanında bulunan çimenlikte arabayı yavaşlatıp kontrol altınca alınca hemen şeridime geri döndüm bundan 15 gün değil ban bile atılacağını düşünmüyorum.Arkadaşın benimle zoru var galiba.
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Hüseyin kuzucu son kez tekrar ediyorum. Ben onun admin olduğunu bilmiyordum. Ayrica kurallarda ne yaziyo
7. MADDE : Admine Saygısızlık: Uyarı 1 + 5.000TL / Uyarı 2 + 10.000TL / (Uzatılırsa insiyatife göre max 15 gün ban)
Ee bu direk uyari 1 de ban atiyor.

Kufur bile etmemisim
Son Düzenleme: 24-01-2019, Saat: 11:48, Düzenleyen: t300rsnecmi.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
(24-01-2019, Saat: 10:46)angaratofasi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-01-2019, Saat: 02:58)hkuzucu06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uyarıp uyarmamasina birşey diyemem fakat adam terse girip kaza yaptı ona 5 bana 4-5 saniye için 15 gün attı demişsin. Hâlâ kuralları okumadigini düşünüyorum çünkü en aşağıda "BURADAKİ KURALLAR ADMİNİN İNİSİYATİFİNE GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR" yazıyor. Bu demek olmuyor ki sen daha az zarar verdin 5 yerine ornegin 3 gün ban atılmalıydı.

Ona insiyatif değil resmen adamına göre muamele ediyor demek.15 Gün  ne demektir ne kaza var ne uzun süreli bir ters. Asıl şeridime girmeye çalışsam o hızda araba kaycak şiddetli bir kaza olucaktı ters şeridin yanında bulunan çimenlikte arabayı yavaşlatıp kontrol altınca alınca hemen şeridime geri döndüm bundan 15 gün değil ban bile atılacağını düşünmüyorum.Arkadaşın benimle zoru var galiba.

İşi gücü yok senle mi uğraşacak adam. Banının açılacagını zannetmiyorum banın acılınca svde gorusuruz
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
(24-01-2019, Saat: 22:00)hkuzucu06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-01-2019, Saat: 10:46)angaratofasi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ona insiyatif değil resmen adamına göre muamele ediyor demek.15 Gün  ne demektir ne kaza var ne uzun süreli bir ters. Asıl şeridime girmeye çalışsam o hızda araba kaycak şiddetli bir kaza olucaktı ters şeridin yanında bulunan çimenlikte arabayı yavaşlatıp kontrol altınca alınca hemen şeridime geri döndüm bundan 15 gün değil ban bile atılacağını düşünmüyorum.Arkadaşın benimle zoru var galiba.

İşi gücü yok senle mi uğraşacak adam. Banının açılacagını zannetmiyorum banın acılınca svde gorusuruz

Bana 5 kişinin arka arkaya konu açıp şikayetçi olduğu adamı savunuyorsun.Senle mi uğraşacam direk ban olarak devam edin o zaman Tartışmaya gerek yok
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.