You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

berat bugra karagoz ban temyizi

berat bugra karagoz ban temyizi

berat bugra karagoz ban temyizi
Kullanıcı Adı: berat bugra karagoz
Nick:#Kayra™

Olayın Zaman ve Tarihi : 20:22:21
Mpr / Ekran Görüntüsü:yok

Mpr Zamanları:yok
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler: Bir kişiyle tokuştuk sunucuda o bana vurdu ben ona vurdum sonra tam ona vurduğum zaman admin gördü özür dilerim birdaha olmaz tek seferlik açabilirmisiniz banımı birdaha olmayacağına söz verebilirim.
Özel Üye
RE: berat bugra karagoz ban temyizi
Bu sunucuda ilk banınız değil, sürekli ve tekrarlayarak sunucu kurallarını çiğnemekten ban yiyorsunuz. Bir daha ki ihlallerinizde ban süreniz arttırılarak ceza alacaksınız. Konu örnek konudaki gibi düzenlenmemiş herhangi bir mpr/ss yoktur işlem yapılamaz. Fakat kendiniz bilerek çarpıştığınızı iddaa ediyorsunuz bu cümleniz sonucunda cezanın haklı olduğunu varsayarak konuyu kilitliyorum.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.