You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

BERK MERİÇ OTOBANDA TERSE GEÇİP BEKLEME

BERK MERİÇ OTOBANDA TERSE GEÇİP BEKLEME

Yeni Üye
RE: BERK MERİÇ OTOBANDA TERSE GEÇİP BEKLEME
Şikayeti oluşturan arkadaş ilk olarak kimse anasının karnından bu oyunun tüm kurallarını bilerek doğmadı otobanda durmanın yasak olduğunu bilseydim zaten durmaz aracı izleyici moda çekerdim zaten 300 liranın hesabını yapacak kadar düşmedim Allah'a şükür. Her neyse konuya gelecek olursak eğer.. Otobana yeni çıktığım sırada hızım 80-100 km/h civarlarında hatalı sollama yapan biri arkadan aracıma vurdu böylelikle araç savrularak duvarın kenarına terse girdi ne olduğunu anlamaya çalışırken yanımdan geldin geçtin ve gittin seninle herhangi bir kaza veya tartışma yaşamadık zaten. Güzelce ikaz etsen buraya konu açarak zamanını boşa harcamaz buradaki yetkilileri de meşgul etmezdik. Aramızda aynen şu diyalog geçti.
+Seni şikayet edeceğim.
-Ne konuda?
+Otobanda duruyorsun
-Keyfi olarak durmuyorum kaza yaptım. (sanki keyfimizden duruyoruz) gibisinden de bir şey yazmadım şikayeti yalan tabirlerle oluşturmazsak daha iyi olur. Smile
dedikten sonra zaten aracı izleyici moda çektim. He varsa bir ceza, uzaklaştırma eyvallah ama bilesin güzelce uyarmak söylemek varken öğretmene şikayet eder gibi buraya şikayet açman doğru değil hakkındır eyvallah ama yanlış bana göre böyle ufak tefek şeyleri büyüterek bu hale getirmek bana göre doğru değil sonuçta seninle büyük bir kaza yaşamadık veya senin oyununu engellemedim veya çevrene bir zarar vermedim. Kaç yaşında bireyleriz ufak şeyleri böyle büyüterek daha önemli konuların önünü kapatırız. İyi oyunların olup bol eğlenceleri vakit geçirmen dileği ile kardeşim..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: BERK MERİÇ OTOBANDA TERSE GEÇİP BEKLEME
İkinize de merhaba iyi günler dilerim. Kerosun dediği gibi ovalde durmak yasak bu doğru berk burda haksız gözüküyor. Keros lütfen bizi birdaha yanıltmaya kalkmazsan sevinirim "sanki keyfimizden duruyoruz" diye bir şey dememiş "Keyfi olarak durmuyorum kardeşim" demiş. Berk çokta yeni birisi sayılmaz sunucuda o yüzden işlem yapıyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.