You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
bi yardım edin
bu pek bi sorun gibi gözükmüyor ama drift yapamıyorum önceden yarış yaparken mause imlecini görüyordum dümeni mause ile kontrol ediyorum. imleç önceden gözüküyordu o zaman dümenin ne tarafa çevrili olduğunu biliyodum ama şimdi yarışta mause imleci gözükmüyor ve dümennin ne tarafa dündüğünü bilmiyorum mause imlecini açmanın bir yolu varmı yardım edin .
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Ynt: bi yardım edin
Arac Dışındamı icindemi kardeş  arac dışında Gozukmuyosa Secenekler Gorunum Sanal Direksiyon gostergesini evet yap arac icnde Bende Bulamadım
Son Düzenleme: 26-07-2013, Saat: 05:56, Düzenleyen: Muharremcan.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Seçenekler > Görünüm > "Sanal direksiyon göstergesi: Evet" yaparak araç dışından sanal direksiyon koyabilirsin.
Ayrıca araç içinden oynuyorsan da Seçenekler > Görüş > "Sürücü / direksiyon çizimi: sürücü AÇIK direksiyon AÇIK" yapabilirsin.
[Resim: tumblr_miwm57KhNv1rsdvd4o1_500.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Limiterın sesi olmaz. Sadece hızını ve devrini belirlersin. Farklı ses istiyorsan aracın motor sesini (Engine Sound) değiştireceksin.
ınternetten kuldağın aracı (XFG, XRG, XRT, FZ5, vd.. gibi) yazarak motor sesleri indirebilirsin. Ayrıca BÜYÜK yazmayı kesmelisin.
[Resim: tumblr_miwm57KhNv1rsdvd4o1_500.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.