Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

BİLEREK ÇARPMA BMW4545

Konu

#1
Şikayet edilen kişi bilgileri ;

Sürücü adı : SAMET.
Kullanıcı adı : bmw4545

09.11.2019 Tarihi saat 23.25-23.40 saatleri arasında yaşanan kazada Samet isimli sürücü aracıma kasten çarptı ve sıkıştırmasan çarpmazdım öyle fırlarsın dedi mprde ve fotoğraflarda görülmektedir. Blackwood pisti uzun yoldaki sola dönüş için koyulan bariyer daha bitmeden ittirmeye başladı buraya dikkat çekmek istiyorum devamında da sürtmeye devam ediyor sonrasında kontrolü kaybettim ve kaza yaptım. Gereğinin yapılmasını istiyorum şimdiden teşekkür ederim.

BARİYER BİTMEDEN İTEKLEDİĞİNİN KANITI : https://i.hizliresim.com/00X9DZ.jpg
ÖNÜME KIRDIN DEDİĞİ YER BARİYERİN ORAYI KABUL ETMİYOR : https://i.hizliresim.com/M1QmJ1.jpg


MPR (29:20 DEN İTİBAREN İZLENEBİLİR): https://www.dosya.tc/server23/h2fucl/SAM...5.mpr.html
#2
Gerekli işlem yapılmıştır

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da