You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
BİLEREK VURDU.
şikayet edilen kişi bilgileri


KULLANICI ADI: suhababa0613
NİCK: SUHA

MPR: https://s4.dosya.tc/server9/frskzp/kaza.mpr.html
mpr nin dk : 12 dk 31 saniye
AÇIKLAMA: Pistten çıktım kırmızı ışığın orda bana çarptı sorna arabanı hayvan gibi kullanma insanca kullan dedim sorna bu şekilde laflar oldu biyerde durdum sağ çekip 2 dk sorna durduk yere arkamdan vurdu bilerek.
  gereğini yapılmasını arz ederim.


  
şikayet eden kişi bilgileri

kullanıcı adı: murat_meydan
nick: GM.M murat
Son Düzenleme: 27-02-2020, Saat: 20:35, Düzenleyen: murat_meydan52.
Yeni Üye
RE: BİLEREK VURDU.
(27-02-2020, Saat: 20:34)hkuzucu06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum kaza anının ve bilerek vurduğu anın süresini tam yazar mısın ?
yazdım
Cruise Yetkilisi
RE: BİLEREK VURDU.
İlk kaza anı 9:50.Bilerek vurduğu an 12.28den sonra
-MPR izlendi Süha basıyor basıyor araya girmeye çalışıp sana vuruyor bi de yol verecen diyor sanki çekilecek yer var.Arkadan geliyor yol hakkı benim diyor yol tek şeride düşüyor.Ardından tartışma sürerken sana ağlama artık diyip arkandan gelip vuruyor.(AÇIKLAMA YAPMAMIN SEBEBİ NEDEN BAN YEDİM DİYE GELİR OKURSA)
-Gerekli işlem yapılmıştır.
Son Düzenleme: 27-02-2020, Saat: 20:41, Düzenleyen: hkuzucu06. (Sebep: İmla hatası)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.