You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bilgilendirmeden Banlama

Bilgilendirmeden Banlama

Yeni Üye
Bilgilendirmeden Banlama
Bir arkadaşım bana araba hediye etti ve vtecli demişti, vtec kur vs anlattı bende yaptım. Sonra vtecsiz vtec açma diye 5 gün banlandım.
açılırsa sevinirim. Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Cvp: Bilgilendirmeden Banlama
selam hocam, olay anı serverdaydım, siz 5 gün ban yemediniz. kesilen 10k ücret hesabınızda bulunmadığı için sistem otomatik olarak sizi iflas ettirdi ve banladı. 5 gün içinde tekrar açılacaktır. iyi forumlar
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Cvp: Bilgilendirmeden Banlama
(26-02-2019, Saat: 21:06)spectorrs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam hocam, olay anı serverdaydım, siz 5 gün ban yemediniz. kesilen 10k ücret hesabınızda bulunmadığı için sistem otomatik olarak sizi iflas ettirdi ve banladı. 5 gün içinde tekrar açılacaktır. iyi forumlar

teşekkürler. ben defalarca vtecli falan dedim, nerden bakıldığını bilmiyordum çünkü. en azından bir uyarı yapılabilirdi bence.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: Bilgilendirmeden Banlama
Merhaba,

Hatırladığım kadarıyla bu sizin iflas'dan ilk banınız değil. Artık kuralları öğrenmiş birisi olarak yeni bir oyuncu sayılmazsınız. Lütfen sunucunun ana amacının hız sınırlarına uyarak sürüş yapıp para kazanmak olduğunu unutmayalım Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Evet ilk banım değil. Ben 160'ın üstünde sürünce para eksildiğinin bile farkında değildim ama.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Merhaba Ben Luchi Kuralları tekrar gözden geçiriniz lütfen.

Keyifli Sürüşler.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Cvp: RE: Bilgilendirmeden Banlama
(28-02-2019, Saat: 09:24)AykutK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Hatırladığım kadarıyla bu sizin iflas'dan ilk banınız değil. Artık kuralları öğrenmiş birisi olarak yeni bir oyuncu sayılmazsınız. Lütfen sunucunun ana amacının hız sınırlarına uyarak sürüş yapıp para kazanmak olduğunu unutmayalım Smile

(28-02-2019, Saat: 21:36)batuhan061 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Ben Luchi Kuralları tekrar gözden geçiriniz lütfen.

Keyifli Sürüşler.

luchiciğim kuralları tekrardan okudum :Big Grin ancak ben vtecli sanıyordum, hediye eden kişi öyle demişti ve art niyetim yoktu
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Biliyorum ama kurallar gereği ceza kesmem lazım eğer kesmeseydim ceza kestiğim bütün oyunculara haksızlık olurdu. Smile (Server de yeni olsaydın kesmezdim)

İyi Forumlar.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.