You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bir kişiyle tartışırken 6 7 kişi araya girmesi

Bir kişiyle tartışırken 6 7 kişi araya girmesi

Cruise Yetkilisi
RE: Bir kişiyle tartışırken 6 7 kişi araya girmesi
Ben seni tehdit etmiyorum. Kendine yapılmasını istemedigin şeyi başka biri sana yaptıgı zaman özür dilemesine ragmen o kişiye diklenip foruma atacagım muhabbeti yapıyorsun. Ben de bu muhabbetini görüp aynı olayı sen polis iken yapıp özür dileyip geçtigin için bende seni uyardım. İyi forumlar.
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
SALIGHSIUGHIUSNHDFCIGHSADIUFHDSFOUGSDIPSFYUGFSDAGOISDJFHO
[Resim: jtmQkb]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Eğer biz sana laf attıysak bi sebepi vardır, Burada sen bize dikleniyorsun hemde 6-7(!) Kişiye.Sana Laf atanların normal yani sana öyle davranması.
[Resim: 1587485592983.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Konu bende şimdilik kilitliyorum.

Sadece açıklamanı okudum da 6 kişi sana durduk yere neden laf etsin.
Son Düzenleme: 21-04-2020, Saat: 18:54, Düzenleyen: hkuzucu06.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Son Düzenleme: 22-04-2020, Saat: 02:52, Düzenleyen: hkuzucu06. (Sebep: Açıklamanın düzenlenmesi)
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.