You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Blackwood Haritasının Kaldırılması

Cruise Yetkilisi
Öncelikle Selamun Aleyküm iyi forumlar. 

Bildiginiz üzere Blackwood haritası sanayi güncellemesi geldik den sonra çogu oyuncunun pc sinde kasmalara donmalara fps droplara neden olmaya başladı. Gün geçtikçe yapısı geregi küçük olan blackwood haritası sıkıcı gelmeye ve can sıkmaya başladı. 

Oyuncular olarak yönetimden bir ricada bulunarak blackwood haritasının listeden kaldırılmasını talep ediyoruz. Diger haritalar eşit miktarda blackwood açıgını kapatabilecek şekilde ayarlanabilir(1 gün city , 1 gün westhill , 2 gün fern , 1 gün aston , 2 gün oval) gibi. 

Konuyu zahmet edip okudugunuz için teşekkür eder , iyi forumlar dilerim. 
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Blackwood Haritasının Kaldırılması
Metcan Abiye Katılıyorum Map Küçük Ve Fps Düşürdüğünden Dolayı Canımız Sıkılıyor.Ve Bu Oyuncu Kaybına Yol Açıyor.Blackwood Haritasının Kaldırılmasını Rica Ediyorum İyi Oyunlar.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Kesinlikle katılıyorum gerek fps düşüklüğü gerek map küçük can sıkıcı bi durum.
Blackwood haritasının kaldırılmasını talep ediyorum iyi oyunlar. Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Konuya Katılıyorum Map Fps Sıkıntısı Çektiriyor ve Çoğu Kişi Mapin Açılmamasını İstiyor Bu Yüzden Katılıyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Üye
Kesinlikle katılıyorum map hem küçük hemde çok fazla FPS düşürdüğü için oyun zevki bı hayli düşüyor Blackwood haritasının kalkmasını rica ediyorum iyi günler iyi oyunlar
[Resim: 63b2750eecf.jpeg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Konuya Katılıyorum Artı Bir BW yerine 2 Gün aston açılması daha güzel Bw Açılınca Pc yok oluyo hem para falanda kasamıyoruz kaldırılması güzel olur
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
BENDE KALDIRILMASINDAN YANAYIM ÇÜNKÜ SÜRESİM GELMİYO HARİTA KÜÇÜK VE PARA KASILMIYO ÇOK ZEVKSİZ OLUYO ONUN YERİNE BAŞKA HARİTA AÇILMASINDAN YANAYIM.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Katılıyorum.Map küçük olduğundan dolayı çok can sıkıyor
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.