Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Bolu dan herkese selam...

Konu

#1
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Kısaca kendimi tanıtmak istiyorum. Adım Tuna, 36 yaşındayım müzisyenim ve boluda ikamet ediyorum. similasyon yarışlarında başarılı bir geçmişim olduğunu söylesem sanırım yanlış olmaz. GT serini 1 den 5 e kadar yalayıp yuttum desem yeridir. ps3 ü satmamla beraber pc de similasyon oyunu arayışı içindeyken lfs karşıma çıktı. oyunu henüz yüklemeden üye oldum. Öncelikle yapmam gereken birşeyler varsa fikir verirseniz sevinirim çünkü bu oyunda yeniyim.

*ısim: Tuna DEMıR
*Yaş: 36
*şehir: Bolu
*Hobileri: Otomobil kullanmak, seyahat, motosiklet kullanmak, fotoğraf çekmek, futbol ve internet.
*Okul veya iş durumu: A.ı.B.Ü Müzik Bölümü mezunuyum
*LFS Nicki: Twona
*Ek bilgiler(zorunlu değil): Vermek istemiyorum
Son Düzenleme: 27-07-2013, Saat: 03:51, Düzenleyen: twona.
Cevapla
#2
Hoş geldiniz öncelikle üye tanıtım bölümünü doğru bir şekilde tanıtmanız gerekiyor Smile GT sesirisinden  4 e kadar oynadım halada bıkmadan oynamaya devam ediyorum LFS de 5. yıl oldu sanırım onda da öle devam ediyorum sıkılmadan

Simülasyon iyidir iyi yarışlarSmile  LFS ile bilgiler için ise buraya http://www.lfsturkey.net/kategori/temel-bilgiler tıklayınız Smile
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

www.lfsturkey.net


TRacing Team
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task